Після підриву партизанами «ректорки» Херсонський держуніверситет припинив роботу 

11:40 20.09.2022

Після замаху на колаборантку та так звану «ректорку» захопленого окупантами Херсонського держуніверситету Тетяну Томіліну заклад припинив свою роботу. 

Про це повідомив радник голови Херсонської ОВА, депутат Херсонської облради Сергій Хлань, пише ZN.UA.

«Після підриву “ректорки” Томіліної своє “навчання” припиняє і віджатий ХДУ. Відмазкою стала нібито небезпека обстрілів з боку ЗСУ. Але всі розуміють чому насправді. Бо все, що росіяни запланували – провалено», – написав Сергій Хлань.

Під цими провалами Хлань має на увазі зокрема і відкладений на невизначений термін «референдум». Він зазначив, що відомі імена всіх, хто пішов на співпрацю з окупаційною владою та долучився до так званих виборчих комісій. 

Загалом, за словами Сергія Хланя, окупантам у Херсоні не легко і вони все більше панікують та, хитруючи, виявляють українських патріотів.

«Люди жаліються, що їм дзвонять і спочатку звертаються українською, входячи в довіру, а потім починають ставити провокативні питання стосовно “руського міра”», – написав депутат облради.

Замах на колаборантку Тетяну Томіліну – це далеко не єдиний подібний випадок боротьби херсонських партизанів з окупантами і зрадниками. Лише через три дні після вибуху у квартирі Томіліної в центрі окупованого Херсона в будівлі Адміністративного суду області, де розташовані кабінети колаборанта Кирила Стремоусова та гауляйтера області Сергія Єлісєєва, пролунав вибух. А наприкінці серпня у Залізному порту невідомі застрелили депутата Верховної Ради, який перейшов на бік окупантів, Олексія Ковальова.
 

Ще на цю тему