У Львівській області запрацювала нова газова свердловина
У Львівській області запрацювала нова свердловина, вона забезпечує видобуток 115 тис. куб. м газу на добу.
Про це повідомляє пресслужба "Укргазвидобування", передає УНН.
Деталі
Як зазначається, проектування та спорудження свердловини здійснювала компанія Expert Petroleum, яка є партнером "Укргазвидобування" в межах РЕС проекту (Співпраця на умовах підвищення видобутку).
Цитата
"Ми вітаємо такий результат на одному з наших родовищ, переданих в управління Expert Petroleum. Свердловина була пробурена та запущена в роботу в рекордні терміни – 18 днів. Саме такого ефекту ми і очікували від міжнародного партнера, який має можливість ухвалювати швидкі та ефективні рішення. Сьогодні Карпатський регіон є важливим напрямком стабілізації виробництва та компенсації втрат, які ми понесли від початку широкомасштабної війни", - цитує пресслужба т.в.о. генерального директора компанії Олександра Романюка.
Також він наголосив, що компанія розраховує на зростання видобутку на виснажених родовищах в межах проекту РЕС з Expert Petroleum та працює над новими перспективними проектами в цьому регіоні.
Нагадаємо
Ще на цю тему
- 01.06.2026 Свириденко заявила про домовленість із Литвою про довгострокове постачання газу через Клайпеду
- 12.05.2026 У квітні імпорт газу до України впав у 28 разів - ExPro
- 16.04.2026 На родовищі Укрнафти пробурили газову свердловину
- 23.03.2026 Зеленський обговорив з президентом Мозамбіку можливості постачання газу в Україну
- 02.01.2026 Імпорт газу в Україну зріс у дев'ять разів
- 30.10.2025 Україна наростила імпорт газу, більш як половину купила у Швейцарії - DiXi Group
- 14.10.2025 Україна почала обговорювати з партнерами імпорт газу на тлі атак РФ, - Зеленський
- 25.08.2025 Норвегія допоможе Україні з поставками газу перед зимою
- 25.08.2025 Росія намагається зірвати підготовку України до зими - Зеленський
- 13.08.2025 Нафтогаз та ЄБРР підписали угоду на закупівлю газу на €500 мільйонів
- 01.08.2025 Імпорт газу в Україну за рік виріс у 16 разів
- 11.07.2025 Оператори ГТС України та Італії підписали меморандум про співпрацю