Після вибухів в окупованому Криму стали цікавитися бомбосховищами й аварійними валізками

19:20 17.08.2022

У Криму після вибухів люди цікавляться, де найближче бомбосховище і що таке аварійна валізка.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє сайт Асоціації реінтеграції Криму.

«Навіть абсолютно підконтрольні агресорові «кримські медіа» почали іронічно повідомляти, що «головні питання, які зараз усіх турбують: де бомбосховище; як швидко продати квартиру; що таке аварійна валізка», - йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що в окупованому Севастополі шахраї вже робити на мобільні телефони розсилку з пропозиціями вказати адреси бомбосховищ, що працюють за «невелику плату».

Як повідомляв Укрінформ, уранці 16 серпня в тимчасово окупованому Криму сталася пожежа на трансформаторній підстанції в місті Джанкой та детонація боєприпасів у селищі Майське Джанкойського району.

За даними представниці Президента в Автономній Республіці Крим Таміли Ташевої, після вибухів у Джанкойському районі на виїзді з Кримського півострова в бік російської федерації утворилися величезні черги.

Також росЗМІ повідомили, що на території військової авіабази у селищі Гвардійське Сімферопольського району окупованого Криму сталося кілька вибухів.

Рух громадського опору "Жовта стрічка" закликає кримчан триматися на відстані від військових об'єктів росії і по змозі евакуюватися.

Теми:

Ще на цю тему