На аеродромі у Джанкої війська рф зберігали близько 50 одиниць техніки

17:00 16.08.2022

До вибухів на складі боєприпасів у Джанкойському районі на території аеродрому російські окупанти зберігали близько 50 одиниць військової техніки.

Як пише ZN.UA, про це інформує Центр стратегічних комунікацій ЗСУ в Telegram.

"У районі аеродрому поблизу Джанкою було розгорнуто, по попереднім даним щонайменше 8 ЗРС С-400, 3-х ЗРК С-300, 5 ЗРПК "Панцир-С1". Крім того, на аеродромі було зосереджено 440 ТПК (транспортно- пускові контейнери). До речі, ці ТПК там були сконцентровані в такій кількості не так для захисту повітряного простору, як для відправлення до Херсонської та Запорізької областей, для обстрілів Миколаєва та Запоріжжя. Особливо напередодні та безпосередньо 24 серпня", - йдеться в повідомленні.

У районі залізничної станції "Азовська" окупанти проводили розвантаження трьох одиниць РСЗВ БМ-21 "Град", двох САУ "Піон", 17 ББМ, сім САУ "Мста-С", 10 САУ "Гвоздика" та боєприпасів.

Нагадаємо, в Джанкойському районі окупованого Криму вранці 16 серпня пролунала низка гучних «хлопків», а пізніше з різних точок було видно чорний дим. Пізніше виявилося, що у Джанкойському районі сьогодні вранці сталося одразу дві події: пожежа на трансформаторній підстанції в Джанкої та детонація на складі боєприпасів у Травневому.
 

Ще на цю тему