У Маріуполі рівень смертності продовжує зростати

17:40 12.08.2022

У тимчасово захопленому російськими військовими Маріуполі рівень смертності продовжує зростати, у тому числі хворих у лікарнях.

Про це у Телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає Укрінформ.

«За тиждень померло (відповідно до реєстрації в морзі) від «природних» причин 178 людей, з них 43 - в лікарнях. Рівень смертності продовжує зростати», - написав Андрющенко.

Він також зазначив, що за тиждень у Маріуполі зареєстровано ще плюс 14 випадків гострої кишкової інфекції, і з урахуванням 17 випадків на минулому тижні можна казати про наявність перших прямих ознак епідемічного розповсюдження інфекційної хвороби.

Раніше Маріупольський міський голова Вадим Бойченко заявляв, що у Маріуполі немає і не буде якісної питної води, тому що російські загарбники зруйнували у місті мережу її постачання, а намагаються взяти воду у резервному водосховищі – Старокримському, де вода неякісна, тільки технічна, і її там обмежена кількість.

Як повідомлялося, агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване внаслідок ворожих обстрілів.

Маріуполь наразі без нормального постачання електрики, води, газу. З початку російського вторгнення у місті загинули близько 22 тис. мирних жителів. Понад 50 тис. були депортовані в росію і на тимчасово захоплені території Донецької області.

Колаборанта Костянтина Іващенка російські загарбники оголосили «мером» Маріуполя і створюють картинку «відновлення життя міста».
 

Ще на цю тему