Військові рф на блокпостах Херсонщіни відновлюють видалені зі смартфонів громадян файли

19:20 08.08.2022

На Херсонщині на блокпостах російські загарбники під час перевірок місцевих мешканців використовують техніку для відновлення видалених файлів зі смартфонів.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Херсонська ОДА.

«Окупанти почали використовувати на блокпостах техніку для відновлення видалених файлів зі смартфонів», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що загарбники можуть затримати людину навіть за звичайне фото з прапором або з українською музикою. Зокрема, за інформацією розвідки, посилюється пресинг місцевого населення на блокпостах у Голій Пристані.

Як повідомляв Укрінформ, 30 травня загарбники відключили на Херсонщині інтернет та мобільний зв'язок від українських операторів; блокують «зелені коридори», евакуацію, викрадають жителів області. У Херсоні російські загарбники обшукують гаражі, просто на вулицях зупиняють людей, чоловіків змушують роздягатися, обшукують автомобілі.

Загарбники вилучають POS-термінали - це наступний крок придушення херсонців, бо без терміналів велика кількість людей, особливо пенсіонерів, втрачають можливість купувати їжу в магазинах.
 

Ще на цю тему