Канада розширила санкції проти росії за агресію в Україні

21:00 02.08.2022

Канада розширила санкції проти росії за її невиправдану агресію проти України.

Про це заявила міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі, повідомляє Укрінформ.

«Ми не дозволимо володимиру путіну та його посіпакам діяти безкарно. Обурливі дії російської воєнної машини не будуть забуті, і Канада продовжить працювати із міжнародними партнерами над притягненням її до відповідальності. Канада підтримує Україну», - наголосила Жолі.

У МЗС поінформували, що санкції запроваджуються щодо 43 російських військових посадових осіб і 17 компаній, “причетних до безглуздого путінського кровопролиття, в тому числі страхітливих подіях у Бучі”.

«Канада рішуче засуджує вбивства цивільних в Україні та використовуватиме усі наявні засоби, аби упевнитися в належному розслідуванні усіх порушень міжнародного права в Україні, у тому числі в Бучі», - наголосили у міністерстві.

У зовнішньополітичному відомстві також зазначили, що продовжуватимуть «розглядати нові заходи у відповідь на невиправдані дії російського режиму».

Від часу незаконної окупації росією Криму Канада запровадила санкції проти понад 1600 фізичних та юридичніх осіб, які сприяли порушенню суверенітету України. Понад 1150 із них потрапили під санкції після 24 лютого.
 

Ще на цю тему