Кулеба закликав ООН відвідати колонію в Оленівці для встановлення всіх фактів скоєного злочину рф

09:30 30.07.2022

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав ООН відвідати колонію в Оленівці Донецької област

Для встановлення всіх фактів скоєного росією військового злочину, а Міжнародний комітет Червоного Хреста перевірити всіх українських військовополонених, передаєУНН.

Цитата

«Я закликаю ООН, яка сприяла евакуації українських військовослужбовців з «Азовсталі», рішуче засудити росію за обстріл Оленівської колонії та відвідати місце для встановлення всіх фактів цього жахливого злочину. Я також закликаю МКЧХ перевірити всіх українських військовополонених», - написав Кулеба в Twitter.

Доповнення

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що російські війська навмисно обстріляли колонію у тимчасово окупованій Оленівці Донецької області, де перебували українські полонені.

Згодом українська розвідка повідомила, що вибухи в Оленівці, що призвели до загибелі українських Захисників – свідома провокація та беззаперечний акт тероризму з боку збройних сил окупанта. За наявною інформацією він здійснений руками найманців зі складу ПВК «Вагнера» (Ліга) за особистою командою номінального власника вказаного ПВК – Євгена Пригожина.

Внаслідок обстрілу російськими окупантами колонії в Оленівці Донецької області, де перебували українські полонені, загинуло приблизно 40 осіб, дістало поранення – 130.

Теми:

Ще на цю тему