Диверссія? У Росії черговий вантажний поїзд зійшов з рейок

18:40 25.07.2022

12 товарних вагонів зійшли з рейок, головною причиною цією ситуації слідчі розглядають диверсійну атаку. 

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на джерело у правоохоронних органах Дагестану.

«Попередні дані свідчать про те, що на цій ділянці частково було ослаблене залізничне полотно. У кількох місцях рейки були відсутні зовсім, в інших місцях вони були розхитані», – розповів співрозмовник Кавказ.Реалії.

Джерело редакції в уряді Дагестану заявило, що поки що не ухвалено рішення про те, якої версії дотримуватися. За його словами, поки що «вкрай малоймовірно», що сходження вагонів назвуть терактом. Також не вирішено, називати подію диверсією чи ні.

«Є побоювання про паніку серед населення», – заявило джерело.

12 вагонів вантажного поїзда зійшли з рейок у ніч на 24 липня на перегоні Улан-Холл – Біле Озеро Північно-Кавказької залізниці. Постраждалих не було, що саме перевозили у вагонах – невідомо.

У Росії після початку війни проти України різко зросла кількість аварій на залізниці, писав The Insider. За даними видання, з березня по червень 2022 року в Росії зійшли з рейок 63 товарні поїзди, це у півтора рази більше, ніж за той же період минулого року. Частина аварій сталася біля із військових частин. Відповідальність за сходження вагонів із рейок беруть на себе підпільні групи, які виступають проти російського вторгнення в Україну.
 

Ще на цю тему