В Чорному морі продовжують горіти «Вишки Бойка» / Фото
21:00 22.07.2022
Захоплені росією після анексії Крима бурові платформи Чорноморнафтогазу, відомі як «вишки Бойка», горять уже понад місяць.
Супутникове фото опублікував Бреді Ефріком у Twitter 22 липня, пише qirim.news.

На буровій платформі, зруйнованій у Чорному морі місяць тому, досі спалюється паливо, – написав він.
Нагадаємо, 20 червня незаконний т.з. «глава» окупованого Криму Сергій Аксьонов визнав, що українські військові завдали ракетного удару по так званих «вишках Бойка» у Чорному морі.
Ще на цю тему
- 26.06.2026 Оперативна інформація станом на 22:00 26.06.2026 щодо російського вторгнення
- 26.06.2026 Оперативна інформація станом на 16:00 26.06.2026 щодо російського вторгнення
- 26.06.2026 СБУ уразила два російські судна військового забезпечення та засоби ППО в Керчі
- 26.06.2026 Росія атакувала енергоінфраструктуру Одещини: спалахнула пожежа та зникло електропостачання
- 26.06.2026 Дрони атакували окупований Крим: у районі Керчі лунали вибухи
- 26.06.2026 Оперативна інформація станом на 08:00 26.06.2026 щодо російського вторгнення
- 25.06.2026 Оперативна інформація станом на 22:00 25.06.2026 щодо російського вторгнення
- 25.06.2026 Генштаб ЗСУ підтвердив ураження автомобільного і залізничного мостів на ТОТ та РЛС у Криму
- 25.06.2026 Окупанти на невизначений термін обмежили рух трасою, яка веде до Криму
- 25.06.2026 Оперативна інформація станом на 16:00 25.06.2026 щодо російського вторгнення
- 25.06.2026 Оперативна інформація станом на 08:00 25.06.2026 щодо російського вторгнення
- 24.06.2026 Оперативна інформація станом на 22:00 24.06.2026 щодо російського вторгнення