У Лугано стартує Конференція з питань відновлення України - що у програмі

10:20 04.07.2022

У швейцарському місті Лугано 4 липня стартує дводенна Конференція з питань відновлення України.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформ

На представницькому заході, у якому беруть участь високі українські та зарубіжні посадовці, планується представити великий план відбудови нашої держави. У рамках конференції пройдуть бізнес-форум і панелі з відновлення в основних сферах економіки, а також соціального відновлення.

На порядку денному такі теми:

План відновлення та розвитку України (в рамках ініціативи Президента Зеленського United 24) та різні внески міжнародних партнерів для відновлення України;
методи, пріоритети та принципи відновлення; соціальне, економічне, екологічне та інфраструктурне відновлення від пошкоджень і втрат, спричинених війною;
реформи, які можливо чи необхідно здійснити в нинішній ситуації.

До Лугано прибули голова ВР Руслан Стефанчук і членів парламенту, кілька українських міністрів, високі посадовці ЄС, міжнародних фінансових інституцій, правозахисних структур.
До участі в конференції запрошені понад 40 держав і понад 20 міжнародних організацій.

Захід у Лугано є продовженням чотирьох попередніх конференцій з реформ в Україні, війна внесла корективи в назву та цілі заходу. Отже, 5-ту Конференцію реформ в Україні було перейменовано на Конференцію з відновлення України.

Конференція в Лугано стане першою в серії заходів з допомоги у відновленні Української держави від наслідків, завданих війною росії.

Ще на цю тему