Біля зернового термінала в Севастополі став під навантаження російський балкер / Фото

11:00 16.06.2022

У Севастополі біля зернового термінала «Авліта» у Доковій бухті стоїть під навантаженням судно класу Bulk Carrier. 

Про це повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

Балкер пришвартований правим бортом до причальної стінки, ватерлінія судна розташована високо над рівнем моря, що свідчить про невелике завантаження судна. Назва балкера – «Михаил Ненашев», порт приписки – Астрахань.

Судно «Михаил Ненашев» (IMO: 9515539, MMSI: 273292290) класу Bulk Carrier побудоване в 2009 році, ходить під російським прапором. За даними систем стеження, 9 червня цей балкер увійшов через протоку Босфор у Чорне море, 12 червня перебував у порту «Кавказ» Краснодарського краю Росії. Поточне розташування «Михаила Ненашева» не відстежується, що свідчить про відключену AIS – автоматичну ідентифікаційну систему.

Судно класу Bulk Carrier біля зернового терміналу «Авліта», Севастополь, 15 червня 2022 року

3 червня під завантаження біля зернового термінала стали одразу два невеликі балкери класу «річка-море», пише видання.

Раніше у Криму помітили наповнені зерном вантажівки з українськими номерами.

12 червня на трасі «Таврида» біля в'їзду до міста Керч було помічено колону з вантажних автомобілів з українськими номерними знаками.

До цього російські ЗМІ показали перший потяг Російської залізниці (РЖД), що вивіз із Мелітополя до Криму 11 вагонів із зерном.

Прокуратура АРК та Севастополя розпочала кримінальне провадження через вивезення викраденого Росією українського зерна через анексований Крим.
 

Ще на цю тему