Прокуратура арештувала російські й білоруські вагони з товарами вартістю понад 600 млн грн

21:00 09.06.2022

Офіс Генерального прокурора (ОГПУ) наклав арешт на 420 залізничних вагонів вартістю понад 500 млн грн та товарно-матеріальні цінності на суму понад 130 млн грн, які належать російським та білоруським підприємствам. Про це повідомила прес-служба ОГПУ.

У ході досудового розслідування встановлено, що службові особи російських та білоруських підприємств упродовж 2022 року ввезли на українську територію залізничні вагони разом із товарами, які використовувались із порушенням митного законодавства України.

З метою забезпечення збереження вказаного майна як речових доказів та їх можливої конфіскації у подальшому Офісом Генерального прокурора на підставі рішень слідчих суддів Шевченківського районного суду Києва накладено арешти”, – йдеться в повідомленні.

Загальна орієнтовна вартість арештованого майна складає понад 600 млн грн.

Наразі товарно-матеріальні цінності – добрива та металеві катанки на суму понад 130 млн грн вже передано в управління АРМА.

Досудове розслідування здійснює Бюро економічної безпеки за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України).

Теми:

Ще на цю тему