Іран хоче постачати РФ автозапчастини, закуповуючи у Москви сталь

18:40 27.05.2022

Іран хоче імпортувати сталь з Росії в обмін на експорт в країну автомобільних запчастин і газових турбін.

Про це повідомляє іранський державний телеканал Press TV, пише УНІАН.

Виступаючи в кулуарах спільної ірано-російської комісії з економічного і торговельного співробітництва в Тегерані, міністр торгівлі і промисловості Ірану Фатемі Амін заявив, що його країна використовуватиме бартерну торгівлю з Росією для забезпечення поставок сировини для використання в металургійному і гірничодобувному секторі.

За його словами, Ірану також необхідно буде імпортувати сировинні метали, такі як цинк, свинець і глинозем з Росії, щоб задовольнити зростаючий внутрішній попит. Своєю чергою Росія зможе в обмін отримати автозапчастини і газові турбіни.

Іран і Росія вже домовилися про введення бартерних угод на певні товари, в тому числі на російську сталь. А деякі іранські компанії підписали контракти на поставку або ремонт газових турбін для російських електростанцій.

Як повідомлялося раніше, РФ відкрито почала красти металопродукцію з Маріуполя. Російські ЗМІ напередодні з посиланням на колаборанта Костянтина Іващенка (так званий «мер» окупованого Маріуполя) повідомили про те, що перше судно з 3 тисячами тон металопродукції із захопленого окупантами Маріуполя відправляються до Ростову-на-Дону.
 

Ще на цю тему