Європа продовжує відправляти Москві мільярд євро на день - Подоляк
Країни Європейського Союзу, попри те, що війна Росії проти України триватиме три місяці, продовжують купувати нафту і газ в окупанта, таким чином фінансуючи Кремль.
І це у той час як українці продовжують захищати європейські кордони і демократичну цивілізацію. Про це пише РБК-Україна з посиланням на повідомлення радника керівника офісу президента Михайла Подоляка в Twitter.
«Завершується третій місяць вторгнення РФ в Україну. Європа продовжує відправляти в Москву мільярд євро в день, купуючи нафту і газ. РФ продовжує вбивати дітей, ґвалтувати жінок і руйнувати міста. Українці продовжують захищати європейські кордони і демократичну цивілізацію. Робіть висновки», - написав він.
Нагадаємо, Угорщина пропонує ЄС ввести ембарго на морські поставки нафти з РФ.
Раніше Євросоюз виключив заборону на доставку нафти з шостого пакета санкцій проти Росії.
Ще на цю тему
- 26.06.2026 Оперативна інформація станом на 22:00 26.06.2026 щодо російського вторгнення
- 26.06.2026 Оперативна інформація станом на 16:00 26.06.2026 щодо російського вторгнення
- 26.06.2026 СБУ уразила два російські судна військового забезпечення та засоби ППО в Керчі
- 26.06.2026 Росія атакувала енергоінфраструктуру Одещини: спалахнула пожежа та зникло електропостачання
- 26.06.2026 Дрони атакували окупований Крим: у районі Керчі лунали вибухи
- 26.06.2026 Оперативна інформація станом на 08:00 26.06.2026 щодо російського вторгнення
- 25.06.2026 Оперативна інформація станом на 22:00 25.06.2026 щодо російського вторгнення
- 25.06.2026 Генштаб ЗСУ підтвердив ураження автомобільного і залізничного мостів на ТОТ та РЛС у Криму
- 25.06.2026 Окупанти на невизначений термін обмежили рух трасою, яка веде до Криму
- 25.06.2026 Оперативна інформація станом на 16:00 25.06.2026 щодо російського вторгнення
- 25.06.2026 Оперативна інформація станом на 08:00 25.06.2026 щодо російського вторгнення
- 24.06.2026 Оперативна інформація станом на 22:00 24.06.2026 щодо російського вторгнення