На Львівщину приїхав представник Папи Римського

19:20 19.05.2022

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький під час зустрічі з секретарем з міждержавних відносин Святого Престолу, Архієпископом Полом Річардом Галлаґером звернувся до Папи Римського із проханням взяти участь в переговорах задля порятунку захисників «Азовсталі».

Про це Козицький написав у Телеграмі, передає Укрінформ.

Голова ОВА подякував Високому гостеві за візит на Львівщину. Він свідчить про те, що зовнішньополітична і воєнна ситуація в Україні та довкола неї зазнала корінного перелому.

«Звернувся до понтифіка з проханням задіяти всі переговорні ресурси задля порятунку вояків полку «Азов», евакуйованих з Азовсталі, по суті, в полон. Своєю чергою архієпископ запевнив, що Святий Престол підтримує Україну», - написав Козицький.

Він також попросив Ексцеленцію передати Папі Римському Франциску запрошення відвідати Україну і Львівщину зокрема. Такий візит став би потужним виявом розуміння ситуації Святим Престолом, а також сигналом підтримки України в умовах невмотивованої повномасштабної агресії рф.

У Ватикані розглядають запрошення Папі Римському відвідати Україну і обирають момент, коли візит зможе стати найбільш результативним.

У Міністерстві закордонних справ України 3 травня заявили, що Україна, на відміну від росії підтверджує свою прихильність до діалогу та вчергове поновлює запрошення Папі Римському здійснити візит до Києва.
 

Ще на цю тему