Рідні захисників Маріуполя просять Ердогана залучити Китай для порятунку бійців

17:20 16.05.2022

Родичі захисників Маріуполя закликали президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана об'єднати зусилля з китайським лідером Сі Цзіньпіном щодо організації місії порятунку бійців з «Азовсталі» через процедуру екстракції.

Про це члени сімей захисників Маріуполя заявили на брифінгу у Стамбулі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Відкриваючи брифінг, українська співачка Руслана зазначила, що героїчна оборона Маріуполя триває вже 80 днів, а кожна хвилина сьогоднішньої розмови – це чиєсь життя у Маріуполі.

«Ми приїхали попросити президента Ердогана зробити ще один акт миротворчості і людяності – спробу врятувати Маріуполь… Ми вважаємо, що ніхто, крім вас, зараз Маріуполю не зможе допомогти. Ми вважаємо, що є ще один шанс і ще одна можливість. Ми вважаємо, що президент Ердоган може об’єднати зусилля, долучити, наприклад, Китай, і це буде перемогою людей, які вірять у те, що найвища мудрість політика і дипломатія здатні врятувати захисників Маріуполя», - сказала Руслана.

Дружина бійця «Азова» Наталія подякувала президентові Ердогану і турецькому народу за вже надану підтримку і допомогу Україні та українцям. Водночас вона наголосила, що члени сімей захисників Маріуполія покладають надію на президента Туреччини, оскільки кільце навколо Азовсталі стиснулося.

"Далі зволікати нема коли. Найкращий момент зараз. Ми покладаємо на вас нашу останню надію і віримо в те, що об’єднавши зусилля, Туреччина в особі Реджепа Тайїпа Ердогана і Китай в особі його лідера Сі Цзіньпіна та сам Господь Бог об’єднаються і допоможуть врятувати "Азовсталь" і людей, які там перебувають за межею життя і смерті… Їх треба врятувати вже вчора… Пане Ердогане, благаємо вас, зверніться до Сі Цзіньпіна і разом з Господом Богом зробіть це», - закликала Наталія.

Теми:

Ще на цю тему