Німеччина припинить імпорт російської нафти до кінця року незалежно від рішення ЄС - Bloomberg
Німеччина планує припинити імпорт російської нафти до кінця року, навіть якщо Європейський Союз не зможе домовитися про заборону на всій території ЄС у межах наступного пакету санкцій, з посиланням на урядовців повідомляє Bloomberg, пише УНН.
У канцелярії в Берліні працюють над укладанням угод з альтернативними постачальниками, і уряд впевнений, що зможе вирішити проблеми з логістикою, що залишилися, протягом наступних шести-семи місяців, за словами офіційних осіб, які говорили на умовах анонімності.
За словами офіційних осіб, уряд канцлера Німеччини Олафа Шольца має намір просувати свій національний план у межах санкцій Європи проти росії за вторгнення в Україну. Уряд не повідомив, які країни замістять дефіцит.
За даними міністерства економіки в Берліні, частка росії у споживанні нафти в Німеччині вже знизилася до 12% з приблизно 35% до війни в Україні.
Інші проблеми включають отримання достатньої кількості альтернативної нафти для ключового східнонімецького нафтопереробного заводу, який значною мірою залежить від російської нафти через трубопровід "Дружба" і управляється підтримуваним Кремлем ПАТ "Роснефть".
Нафтопереробний завод у Шведті, який забезпечує постачання палива для міжнародного аеропорту Берліна, більшості заправних станцій у столиці та прилеглій землі Бранденбург, має забезпечити альтернативні поставки через німецький балтійський порт Росток.
Влада Німеччини встановила, що старий трубопровід, що з’єднує Росток і Шведт, можна використовувати, але його відносно невеликий розмір означає, що наразі він може покривати лише близько 60% повної потужності НПЗ, сказали чиновники.
Влада працює над підвищенням тиску насоса в трубопроводі та модернізацією інфраструктури, щоб до Шведта могло надходити більше нафти.
Також розглядається питання покриття попиту на паливо в аеропорту Берліна з іншого нафтопереробного заводу, можливо, в Баварії.
Оскільки "Роснефть" не має стимулу змінювати постачальників для Шведта, Німеччина готує закон, який вилучить контроль над нафтопереробним заводом у російської компанії вже з 1 червня, відзначає при цьому виданн.
Ще на цю тему
- 28.06.2022 «Об'єднані Арабські Емірати стали раєм для «брудних грошей» після початку війни в Україні» - The Guardian
- 28.06.2022 За войну в Украине Россия платит солдатам через не попавший под санкции «Газпромбанк» – «Схемы»
- 28.06.2022 Агентство Moody's підтверджує дефолт росії за зовнішнім боргом
- 28.06.2022 Канада оголосила про нові санкції проти росії на підтримку України
- 27.06.2022 Лидер среди протов рф Большой порт Санкт-Петербург сократил на треть контейнерооборот в январе – мае
- 27.06.2022 Под санкции США попадут подразделения ВС РФ, ЧВК и российская «оборонка» — Белый дом
- 27.06.2022 Азия отказывается поддерживать российскую оборонную промышленность
- 27.06.2022 Грузинская таможня не пропустила партию российской нефти в страну = СМИ
- 27.06.2022 США перекроют доступ к технологиям компаниям, поддерживающим россию
- 27.06.2022 В Европарламенте призывают к полному эмбарго на российские энергоресурсы
- 27.06.2022 Японія оголосила про додаткові санкції проти рф
- 27.06.2022 Песков признал, что решить проблему импортозамещения рф сможет через 10 – 20 лет