Anonymous «злили» в мережу 365 тисяч листів інвесткомпанії з рф

08:50 22.04.2022

Хакери групи Anonymous зламали та виклали в загальний доступ 365 тисяч листів російської інвестиційної компанії Accent Capital.

Про це хакери повідомили у Твіттері.

«Anonymous щойно злив через DDoSecrets 365 тисяч електронних листів (211 ГБ) російської інвестиційної компанії Accent Capital», - йдеться у дописі.

Зазначається, що після оголошення кібервійни злочинному кремлівському режиму Anonymous вже «злили» понад 6 ТБ і 6 мільйонів документів і електронних листів з рф.

Інвестиційна компанія Accent Capital займається банківськими інвестиційними фондами, продажем та орендою комерційної нерухомості, зокрема торговими та логістичними площами у найбільших торгових центрах москви та петербурга,

У квітні хакерська група Anonymous виклала в мережу близько 200 тисяч електронних листів мінкульту рф, 15 ГБ даних російської православної церкви та особисті дані 120 тисяч рашистів, котрі воюють в Україні. Окрім того, хакери зламали сервер липецького механічного заводу, де роблять запчастини для ЗРК, бази даних петербурзького соціального комерційного банку, клієнтами якого є російські олігархи, а також отримали доступ до системи відеоспостереження кремля тощо.

Ще на цю тему