У Твері згорів інститут, що розробляв ракети для армії рф

12:40 22.04.2022

У російській Твері внаслідок пожежі в будівлі Центрального НДІ ВКС міноборони рф, який, як стверджують, створював ракету «Іскандер» та систему ППО С-400, загинуло п'ятеро людей.

Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на поінформоване джерело.

 

За його даними, пожежа виникла в одному з кабінетів військового інституту, їй було надано третій, підвищений рівень складності. Площа пожежі становила 1,5 тис. кв. метрів. На об'єкті працюють пожежно-рятувальні частини, прибули 14 машин швидкої допомоги. Фахівці з'ясовують причини загоряння.

ТАСС уточнює, що кількість знайдених загиблих, імовірно, зросте, постраждали 25 людей, з них 13 доставлені до лікарні, у тому числі в реанімацію та нейрохірургію. При гасінні пожежі задіяно вертоліт мнс рф.

Раніше повідомлялося про двох загиблих, одного зниклого, 20 постраждалих, а також про те, що дах обвалився і будівля повністю вигоріла зсередини.

Як повідомляється на сайті міноборони рф, бюджетна установа «Центральний науково-дослідний інститут повітряно-космічних сил» міноборони рф була створена 1 березня 2014 року. Структурно ЦНДІ ВКС складається з управління Інституту (м. Твер) та науково-дослідних (випробувальних) центрів у Твері, Корольові (Московська область) і Москві.

В установі проводяться комплексні дослідження з проблем розвитку систем та засобів повітряно-космічних сил, тобто – російської авіації та ракетобудування. ЗМІ стверджують, що в цьому інституті, зокрема, створювалися ракета «Іскандер», система ППО С-400, система невидимості Ту-160.

Ще на цю тему