Туреччина може відправити до України спеціалістів та техніку для розмінування

20:40 19.04.2022

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський у вівторок провів робочу розмову зі своїм турецьким колегою Сулейманом Сойлу. Міністри обговорили можливість відправлення до України турецьких спеціалістів та передачі спеціалізованої техніки для розмінування та відновлювальних робіт, пише пресслужбу МВС.

"Український народ цінує зусилля Президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана та турецького народу щодо всебічної підтримки України, надання технічної допомоги в розмінуванні, відновлювальних роботах та гуманітарній допомозі. Завдяки незламному духу української армії та всього українського народу, а також підтримці міжнародних партнерів наша держава дає гідну відсіч російським загарбникам на всіх фронтах", — зазначив Монастирський.

Він повідомив, що жертвами російських окупантів стали вже десятки тисяч людей. Міністр зазначив, що російська армія застосовує всі види артилерії, усі види ракет і авіабомб, зокрема, фосфорні бомби та інші боєприпаси, заборонені міжнародним правом. Монастирський назвав це очевидним терором проти цивільного населення.

"Усі ці воєнні злочини ми обов’язково розслідуємо та встановимо всіх винних", — зазначив міністр, якого цитує пресслужба.

Своєю чергою міністр внутрішніх справ Туреччини зазначив, що в турецького уряду й суспільства розривається серце від подій в Україні. Турецька сторона завжди підтримувала незалежність і територіальну цілісність України. Саме тому Туреччина буде надавати Україні всебічну підтримку в боротьбі з ворогом, сказав він.

Ще на цю тему