Окупанти розсилають комп’ютерні віруси нібито від імені СБУ

20:40 16.04.2022

Російські окупанти розсилають комп’ютерні віруси нібито від імені СБУ. Для листування вони використовують популярні меседжери. Про це попереджає Служба безпеки України.

«Ворог не полишає спроб влаштувати кібератаки в Україні. Й хоча вони, як правило, є невдалими, кожен із нас має уважно ставитись до інформаційної безпеки. Так, цього разу окупанти розсилають комп’ютерні віруси нібито від імені СБУ. Використовують для листування популярні меседжери», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у повідомленнях просять завантажити файл з начебто інструкцією дій на період воєнного часу. Хоча насправді – це вірусна програма.

«Основні цілі ворога – у першу чергу держслужбовці, через телефони яких, на думку окупантів, можливо зібрати конфіденційну інформацію. Тому ми закликаємо українців уважно ставитися до будь-яких повідомлень такого типу. Адже жодних подібних розсилок СБУ не здійснює!», - наголошується в повідомленні.

В СБУ закликають:

· не відкривайте та не завантажуйте файли від невідомих осіб

· одразу видаляйте таке листування

· дотримуйтесь правил безпечної поведінки в інтернеті. Деталі – на сайті СБУ  

· довіряйте лише офіційним джерелам інформації

Раніше повідомлялося про нову кібератаку на державні органи України - зловмисники знову використовують болючі для українців теми. Зокрема, "паразитують" на інформації щодо персональних даних росіян, які скоїли воєнні злочини в нашій країні.

Ще на цю тему