Готовність, як у зоні ООС: Монастирський розповів, як охороняють критичну інфраструктуру Київщини

14:20 23.02.2022

Система охорони об’єктів критичної інфраструктури Київської області є боєздатною.

Як передає Укрінформ, про це міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив у Фейсбуці.

«Хтось чекає ще більших санкцій від наших західних партнерів до держави-агресора. Хтось чекає запровадження воєнного стану. Але головний чинник захисту України - це не чекати, а наша готовність дати відсіч. Як на передовій, так і в тилу. Особливо, коли мова йде про захист об’єктів критичної інфраструктури», – написав він.

Сьогодні Монастирський перевірив систему охорони об’єктів критичної інфраструктури столичного регіону.

За його даними, усі вони взяті під охорону підрозділами МВС України. Система охорони та оборони зазначених об’єктів боєздатна. Вона включає в себе охорону аеродромів та летовищ, складів паливно-мастильних матеріалів та інші об’єкти.

Відпрацьовані також заходи щодо протидії всім можливим сценаріям, зокрема захоплення диверсійно-розвідувальними групами ворога злітно-посадкових смуг, висадки десанту або спроб посадки ворожої авіації на українські аеродроми.

«Підрозділи Нацгвардії, Державна служба з надзвичайних ситуацій та служб безпеки об’єктів критичної інфраструктури діють професійно, злагоджено й оперативно. Готовність у бійців така ж, як і в підрозділів МВС у районі проведення операції Об’єднаних сил, де я разом з колегами побував на інспектуванні 19 лютого», – зазначив Монастирський.

 

Ще на цю тему