У Криму на пів місяця відклали засідання у справі Джемілєва через хворобу експерта – Полозов

12:00 14.01.2022

Підконтрольний Росії Армянський міський суд у Криму відклав засідання у «справі Мустафи Джемілєва» до 1 лютого через хворобу експерта-баліста.

Про це у фейсбуці повідомляє адвокат Микола Полозов, пише Крим.Реалії.

«Судове засідання у міському суді м. Армянська, призначене на завтра, 14 січня, відкладено. Причина – хвороба експерта-баліста, допит якого мав бути здійснений на засіданні. Наступне судове засідання відбудеться 01 лютого. Початок – о 9:30», – повідомив Полозов.

У жовтні 2021 року засідання суду у «справі Джемілєва» в Армянську відкладали через відсутність речових доказів і свідків.

Управління Слідкому Росії в Криму 13 квітня 2020 висунуло Мустафі Джемілєву звинувачення за трьома статтями російського Кримінального кодексу: «перетин держкордону Росії іноземним громадянином, в'їзд якому до Росії не дозволений, вчинений групою осіб за попередньою змовою (ч. 3 ст. 322 КК Росії); недбале зберігання вогнепальної зброї, що створило умови для її використання іншою особою, якщо це спричинило тяжкі наслідки (ст. 224 КК України); незаконне придбання і зберігання боєприпасів (ч. 1 ст. 222 КК Росії)».

На засіданні суду в Криму 5 березня стало відомо, що Джемілєву продовжено заборону на в'їзд до Криму на 15 років – до 5 березня 2034 року.

Ще на цю тему