Грузія планує розширювати ковід-сертифікати на громадський транспорт

14:40 03.12.2021

Грузія, за прикладом низки інших країн, планує розширити вимогу ковід-сертифікатів як перепустки також для користування громадським транспортом, але поки ця ідея на етапі обговорення. 

Про це повідомляє «Новости-Грузия».

Міністерка охорони здоров’я Катерина Тікарадзе розповіла, що в уряді мають плани розширити вимогу ковід-сертифікатів і на громадський транспорт та на даному етапі обговорюють, як зробити це так, щоб вимога була реалістичною, а її дотримання контролювалося.

«Правила не можна запроваджувати суто задля наявності правила. Важливо, щоб це можливо було виконувати», – зазначила міністерка охорони здоров’я.

З 1 грудня Грузія приєдналась до країн, які дозволяють допуск у низку закладів, як ресторани, кінотеатри, концертні зали, готелі, курорти тощо, лише за наявності ковід-сертифіката, що посвідчує повний курс щеплення, перенесену хворобу або негативний тест на коронавірус.

Грузія – одна з небагатьох країн європейського регіону, які через епідемію коронавірусу неодноразово повністю зупиняли громадський транспорт у найбільших містах.

Ще на цю тему