Кримчанка скаржиться, що її виключили з фіналісток конкурсу «Міс Земля»

20:00 25.11.2021

Юлія Павлікова, яка представляла на конкурсі краси «Міс Земля 2021» Болгарію, повідомила, що її виключили з фіналісток цього конкурсу через її кримську прописку.

«Багато повідомлень надходить мені із запитанням, що сталося? Загалом все чудово, тільки на фіналі конкурсу «Міс Земля» мене дивним чином виключили з фіналісток», – написала вона в інстаграмі, піше Крим.Реалії .

Павлікова стверджує, що пояснень від організаторів конкурсу не отримала. Вона вважає, що реальною причиною виключення з конкурсу є її кримська прописка.

«Кримська прописка – ось реальна причина ліквідації учасниці, щоб уникнути політичного скандалу, якого так боялися організатори. Я представляла Болгарію, але для багатьох не секрет, що я народилася і виросла в Криму, саме цей факт хотіли приховати організатори, надсилаючи мені повідомлення з проханням не згадувати про Крим і видалити всі публікації, чого я, звичайно, робити не стала», – стверджує дівчина. .

Павлікова знову пояснила, чому не стала представляти Крим на цьому конкурсі.

«Оскільки шансів, представляючи окупований невизнаний усім світом Крим на конкурсі «Міс Земля», немає і бути не може. Але, як бачите, і Болгарія не допомогла», – написала вона.

На сайті конкурсу Павлікової справді немає серед фіналісток. Але публічних пояснень організаторів конкурсу щодо виключення дівчини з цього списку, а також щодо тверджень Павлікової, немає. Крим.Реалії готові надати можливість для відповідних пояснень і підготували інформаційний запит організаторам конкурсу.

Переможницею конкурсу «Міс Земля» цього року стала красуня з Беліза Дестіні Вагнер.

Теми:

Ще на цю тему