У Греції ввели нові карантинні обмеження

08:40 23.11.2021

У Греції ввели нові обмеження, спрямовані на стримування сплеску зараження COVID-19, який майже вдвічі підвищив рівень смертності.

Про це повідомляє АР.

Згідно з новими правилами, жителів країни зобов’язують носити захисні маски для обличчя на всіх робочих місцях. А приміщення для відпочинку та розваг повнолітнім особам дозволяється відвідувати лише за наявності довідки про вакцинацію або нещодавнє одужання від COVID-19.

До обмежених місць належать закриті зони в барах, ресторанах, кінотеатрах та музеях.

Додаткові обмеження щодо кількості осіб також були введені в судах і місцях культури.

Нові правила діятимуть до 6 грудня.

Водночас уряд Греції виключив повернення до загального карантину, але міністр охорони здоров’я Танос Плевріс заявив, що поточні обмеження будуть повторно оцінені через два тижні. «Це наші невакциновані співгромадяни дуже хворіють, потрапляють у відділення реанімації і вмирають… Вакциновані не потребують такого ж рівня захисту», – сказав він.

Як пише агентство, тим часом старший прокурор Греції порушив кримінальні справи проти понад 40 осіб, імовірно, причетних до операції з продажу сертифікатів про щеплення людям, які не отримали вакцину. Це перший випадок, коли серйозні кримінальні звинувачення були висунуті у справі про шахрайство з вакцинацією в Греції.

За даними сайту Worldometer, у Греції з початку пандемії зафіксували майже 879 тис. випадків COVID-19, з яких 17,3 тис. летальних, одужали 783,9 тис. хворих.

Ще на цю тему