Прем’єр Польщі про дії Лукашенка й Путіна: «Це тільки початок - диктатори не зупиняться»

10:40 22.11.2021

Прем’єр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що дії білоруського режиму, який підтримує також Росія, становлять загрозу для всієї Європи. 

Він заявив також, що вважає це лише початком і «диктатори не зупиняться». Як пише «Європейська правда», про це повідомляє RMF24.

Моравецький виступив із промовою, повністю присвяченою останньому загостренню.

Він наголосив, що «те, що здалеку виглядає як звичайна міграційна криза - це насправді гібридна війна, яку Александр Лукашенко оголосив усьому Європейському Союзу, за підтримки Владіміра Путіна».

«Це політичний конфлікт, створений з конкретною метою - дестабілізувати Європу», - заявив Моравецький. 

Він зауважив, що вже є вдосталь доказів, що ціллю для мігрантів, які за допомогою білоруського режиму потрапляють на європейський кордон, є країни Західної Європи. «Зараз першою ціллю є Польща, але наступними будуть Німеччина, Бельгія, Франція, Іспанія», - наголосив Моравецький. 

Прем’єр Польщі також нагадав про зростаючі ціни на енергоресурси, зокрема й через скорочення поставок газу, наслідки чого відчула на собі вже вся Європа. 

«Це тільки початок - диктатори не зупиняться», - наголосив Моравецький.

Він сказав, що Польща зробить усе для захисту кордонів ЄС, як і раніше в своїй історії захищала кордони Європи. 

«Закликаю усіх людей у вільному світі: Польщі, Литві та Латвії потрібна ваша солідарність… Нам потрібно розбудовувати альянси, з якими ми зможемо діяти разом у час кризи, підтримувати одне одного і не бути роз’єднаними», - заявив Моравецький.
 

Ще на цю тему