Україна вдячна Молдові за участь у «Кримській платформі»

17:01 22.10.2021

Україна непохитно, не лише словами, а й справами підтримує територіальну цілісність Молдови і надзвичайно вдячна президентки Майї Санду за те, що взяла участь у «Кримської платформи».

Про це сьогодні заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на спільній пресконференції зі своїм молдовським колегою Ніколає Попеску у Києві.

Голова МЗС наголосив, що солідарність України з Молдовою у важкі часи не піддається сумніву. Зокрема, дві країни спільно можуть подолати будь який тиск з боку РФ в енергетичному питанні.

«Важливою темою перемовин була енергетична безпека Молдови та України. Ми вже надали Молдові певне сприяння і будемо надалі співпрацювати у питаннях газопостачання. Солідарність України з Молдовою у важкі часи не піддається сумніву. Солідарність України з Молдовою у важкі часи не піддається сумніву. Спільно ми можемо подолати будь-який тиск Російської Федерації», – заявив Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, президентка Молдови Санду була присутня на саміті «Кримська платформа» у Києві, де вона підтвердила, що Крим — це Україна. Зазначимо, у січні цього року Майя Санду приїздила до України з офіційним візитом. Тоді ж повідомлялося, що наша держава і Молдова планують відновити повноцінний діалог на найвищому рівні.

Ще на цю тему