Прорив умовного противника: біля адмінмежі з окупованим Кримом бійці ООС провели навчання

14:01 20.10.2021

В угрупованні військ «Південь», що підпорядковане Командуванню об’єднаних сил ЗСУ, на одному з полігонів бойової підготовки Херсонської області, неподалік адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, проведено тренування артилерійських протитанкових резервів щодо реагування на прорив живої сили та броньованої техніки умовного противника.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє пресслужба командування Об'єднаних сил ЗСУ.

За інформацією пресслужби, воїни-протитанкісти демонстрували практичні навички розгортання розрахунків і стрільбу по цілях, а також швидку зміну позицій. За легендою, під час оборони підрозділом морської піхоти своїх позицій, умовний противник, дочекавшись підкріплення бронетехніки, перейшов в атаку. Для стримування наступу морським піхотинцям було придано у розпорядження протитанковий підрозділ.

«Воїни-протитанкісти здійснили вихід на рубіж відкриття вогню, облаштували позиції, здійснили артилерійську розвідку та наведення гармат за цілевказівками корегувальників», – цитує пресслужба командувача Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

За його словами, наразі враховувалася не лише злагодженість дій підрозділу, а й послідовність виконання нормативів.


Наєв також повідомив, що подібні заходи відбуваються щотижня, відповідно до плану бойової підготовки підрозділу. Їхня головна мета – підтримання на високому рівні знань, навичок і бойового духу особового складу артилерійських розрахунків. Під час тренувань протитанкісти показали, що у разі різкої зміни обстановки вони готові якісно виконувати поставлені завдання.

Як повідомлялося раніше, 22 вересня розрахунки реактивних систем залпового вогню «Ураган» угруповання військ, яке виконує бойові завдання на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим, провели умовні стрільби по координатах, що надаються операторами безпілотних літальних апаратів.

Ще на цю тему