«Ялтинський економічний форум» і всі масові заходи в Криму скасували через COVID-19 – Аксенов

11:01 20.10.2021

У Криму скасували проведення «Ялтинського економічного форуму», а також інших масових заходів через пандемію COVID-19.

Про це повідомив «глава» Криму Сергій Аксенов на своїх сторінках у соціальних мережах.

«За погодженням із заступником голови уряду Росії Маратом Шакірзяновичем Хуснулліним ухвалено рішення скасувати проведення Ялтинського міжнародного економічного форуму та інших масових заходів. Це пов'язано зі складною епідеміологічною ситуацією, з ростом захворюваності на коронавірусну інфекцію», – написав Аксенов.

Раніше віцепрем'єр-міністр Росії Марат Хуснуллін повідомляв, що «Ялтинський економічний форум» не скасовуватимуть через зростання захворюваності на COVID-19 у Криму.

До цього Хуснуллін повідомляв, що «Ялтинський економічний форум», який скасували торік через коронавірус, був запланований на 4-6 листопада.

У 2020 році російська влада Криму повністю скасувала проведення «Ялтинського економічного форуму» через пандемію коронавірусу.

Як повідомлялося раніше, за минулу добу в Криму виявили 604 випадки коронавірусу, це більше від учорашніх показників, і на сьогодні це найбільша цифра з добової захворюваності за весь час пандемії в Криму.

Відомості «влади» Криму та Севастополя про захворюваність на коронавірус не підтверджені міжнародними організаціями та іншими незалежними джерелами. Правозахисники стверджують, що ця статистика суттєво занижена, оскільки не відображає багатьох важливих факторів, включаючи інфікування серед російських військових і спецслужб.

 

Ще на цю тему