Російська загроза: Група есмінців США буде стежити за підводними човнами РФ в Атлантиці

20:40 01.10.2021

Військово-морський флот США створив оперативну групу есмінців на східному узбережжі, яка має забезпечити швидке розгортання кораблів на випадок необхідності протидії загрозам від російських підводних човнів в Атлантичному океані. 

Про це повідомляє видання Інституту ВМС США USNI News, пише defence-ua.

Зазначається, що ці кораблі, об’єднані в оперативну групу під назвою Greyhound, будуть готови до виконання різних задач, зокрема проведення операцій та навчань в Атлантиці, а також до відстеження підводної активності РФ у цьому регіоні.

Як стверджується у повідомленні, до групи увійшли «два найбільш дієздатні есмінці»: USS Donald Cook (DDG-75) та USS Thomas Hudner (DDG-116). У січні 2022 року до них також приєднається есмінець USS The Sullivans (DDG-68). Разом з тим, коли Thomas Hudner буде знаходитися на техобслуговуванні, до групи увійдуть есмінці USS Cole (DDG-67) та USS Gravely (DDG-107).

«Стратегічна загроза державі вступила в нову еру і наші ключові конкуренти розгорнули та продовжують розвивати низку можливостей, щоб тримати країну під загрозою», – так прокоментував цю подію контрадмірал Брендан Маклейн, командувач надводними силами ВМС Атлантік.
 

Ще на цю тему