У Криму продовжує зростати добова захворюваність на COVID-19, виявлено 361 новий випадок

17:01 28.09.2021

У Криму станом на ранок 28 вересня виявлено 361 новий випадок захворювання на COVID-19, що на дев'ять випадків більше, ніж було зафіксовано напередодні.

Про це повідомляє «глава» окупованого Криму Сергій Аксенов.

«Із загальної кількості захворілих 307 виявлені при зверненні за медичною допомогою, 54 – серед контактних за раніше зареєстрованими випадками. Кількість тих, хто одужали за добу, становить 432 людини, одужали за весь період – 67 435 осіб», – написав Аксенов на своїх сторінках у соціальних мережах.

За повідомленням «мінохоронздоров'я» окупованого Криму, за минулу добу від коронавірусної інфекції на півострові померли 11 осіб, а загалом за час пандемії померли 2559 осіб. Напередодні повідомлялося про смерть 7 пацієнтів від коронавірусу і 352 нові випадки захворювання на COVID-19.

В управлінні «роспотребнадзору» по Криму і Севастополю повідомляли, що в деяких районах Криму погіршилася ситуація із захворюваністю на коронавірус. У відомстві також зазначили, що в Криму очікується четверта хвиля захворюваності на коронавірус, однак кримчани стали рідше звертатися за вакцинацією.

Відомості «влади» Криму та Севастополя про захворюваність на коронавірус не підтверджені міжнародними організаціями та іншими незалежними джерелами.

Правозахисники стверджують, що ця статистика суттєво занижена, оскільки не відображає багатьох важливих факторів, включаючи інфікування серед російських військових і спецслужб.

Ще на цю тему