Туреччина подякувала Україні за надання авіації для ліквідації пожеж

19:48 22.09.2021

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський провів телефонну розмову зі своїм турецьким колегою Сулейманом Сойлу. Турецький колега подякував за надання пожежної авіації.

Про це УНН повідомляє з посиланням на повідомлення МВС.

Денис Монастирський висловив вдячність за оперативне реагування та дієве сприяння з боку турецьких прикордонників у нещодавньому поверненні в Україну нашого громадянина, який є важливим свідком у ряді кримінальних проваджень.

У свою чергу Сулейман Сойлу запевнив у готовності турецької сторони до подальших конкретних кроків взаємодопомоги у розшуку, затриманні та екстрадиції небезпечних кримінальних злочинців.

«Ми на відстані одного телефонного дзвінка для вирішення оперативних питань термінового характеру», – сказав Сулейман Сойлу.

Міністр внутрішніх справ Туреччини ще раз висловив глибоку вдячність українській стороні за надане пожежною авіацією ДСНС України сприяння у ліквідації вогню під час масштабних лісових пожеж.

Своєю чергою чергу Денис Монастирський високо оцінив досягнутий рівень співробітництва між міністерствами України і Туреччини, запевнивши у намірі розвивати уже започатковані проєкти та реалізувати попередньо досягнуті домовленості.

Сторони висловили сподівання на якнайближчу нагоду для особистого знайомства.

Україна направила на допомогу Турецькій Республіці два літаки АН-32П ДСНС України 30 липня. Всього з початку робіт було здійснено 124 скиди води (992 т) на осередки пожеж.

Працювали літаки поблизу провінцій Анталія та Іспарта.