Нове місто в Криму буде давати серйозне інфраструктурне навантаження щодо подачі води – Барієв

16:41 20.09.2021

Голова Правління Кримськотатарського Ресурсного Центру, голова управління з правових питань та закордонних справ Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв в інтерв'ю «Крим.Реалії» прокоментував заяву РФ про будівництво нового міста в окупованому Криму. Експерт вважає, що це більше комерційний проект, який буде давати серйозне інфраструктурне навантаження щодо подачі води.

«У росіян є попит на житло в Криму. Тому, як мені здається, це більше комерційний проект, який буде спрямований на те, щоб розпродати прибережну територію - і таким чином, в тому числі, додатково заселити Крим російськими громадянами. В районі Сак залишилися незабудованими великі площі, і це цілком цікаве місце саме для рекреаційного розвитку. Звичайно ж, це стане проблемою для місцевих жителів - як уже виникла проблема у севастопольців, які починають обурюватися тим, що їм не дають пройти до моря так, як вони звикли робити протягом всього свого життя», – сказав він.

Барієв вважає, що це місто буде давати серйозне інфраструктурне навантаження щодо подачі води. Словом, це буде проблема не тільки для жителів Сакського району, а й для всього Криму, особливого в літній період.

«Така забудова півострова йде врозріз з міжнародним правом і українським законодавством, тому це питання Києву необхідно піднімати на міжнародних майданчиках і наділяти в форму позовів до Росії», – додав він.

Ще на цю тему