Коронавірус у Криму: Аксенов продовжив до жовтня обмеження, але дозволив проведення фестивалю «Таврида.АРТ»

18:24 31.08.2021

«Глава» Криму Сергій Аксенов вніс зміни до чинного указу від 17 березня 2020 року, продовживши коронавірусні обмеження на півострові до жовтня. Однак згідно із внесеними змінами, обмеження не стосуватимуться фестивалю «Таврида.АРТ», а також низки інших масових заходів, запланованих у вересні.

«Дія абзацу першого цього підпункту не поширюється на проведення в період з 6 до 13 вересня 2021 року VII Всеросійського фізкультурно-спортивного фестивалю інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату «ПАРА-КРИМ» на базі Центру спорту «Еволюція», на проведення в період з 8 вересня до 12 вересня 2021 року фестивалю «Таврида.АРТ» (Судак, бухта Капсель) із загальною кількістю учасників не більше ніж 6000 осіб», – сказано в документі.

Водночас чинні коронавірусні обмеження для нічних клубів, кальяну, дискотек на території Сімферополя, Сімферопольського району, Ялти, Алушти, Феодосії, Судака, Джанкоя, Джанкойського району, Бахчисарая, Бахчисарайського району продовжені до 1 жовтня 2021 року. У цих же регіонах також на місяць продовжується заборона на заповнення залів театрів, кінотеатрів, сімферопольського цирку, державних концертних закладів більше, ніж на 50%. У всіх інших містах та районах Криму діє обмеження на заповнення залів понад 75%. У Сімферополі продовжили заборону на роботу фуд-кортів у торгових центрах.

Крім того, внесено додатковий пункт, що дозволяє проведення в школах святкових заходів 1 вересня для учнів 1-х, 9-х та 11-х класів із дотриманням запобіжних заходів у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Ще на цю тему