Пожежі в Греції призвели до знищення або пошкодження понад 200 будинків

08:46 05.08.2021

Пожежі в окремих районах Греції, зокрема, на острові Евбея і в передмістях Афін, зруйнували або пошкодили понад 200 будинків.

За даними видання, на Евбеї і в передмісті Афін Варимпопі полум'я охопило понад 8 тис. гектарів землі, повідомляє видання Greek reporter.

Близько 100 співробітників пожежної служби вживають зусилля з локалізації загорянь на Евбеї.

У середу розпорядження евакуюватися отримали жителі трьох сіл на Евбеї. Людей закликали перебратися в місто Істіея на північно-західному узбережжі острова. Всього за останні 24 години вдалося евакуювати понад 10 сіл

Влада зі свого боку зазначає, що кількість осередків загорянь на Евбеї продовжує зростати. Заступник мера міста Лімна Аргиріс Ліаскос закликав активізувати повітряні протипожежні сили, оскільки вогонь продовжує безконтрольно поширюватися.

Водночас у Варимпопі від вогню серйозно постраждали понад 70 будинків. Однак влада зазначає, що ситуація з пожежами в передмісті поліпшується завдяки зусиллям пожежників.

Заступник міністра у справах захисту громадян Греції Нікос Хардаліас заявляв, що з вівторка в усій Греції зафіксували понад 40 нових осередків загоряння.

Природна пожежа, що спалахнула у вівторок в районі столиці Греції Афін призвела до перекриття автомагістралі, що зв'язує Афіни з північчю і півднем країни.

Пожежі зафіксовано також на півострові Пелопоннес і на острові Родос.

Напередодні Хардаліас заявив, що за липень у Греції сталося 1584 лісові пожежі. Прем'єр-міністр країни Кіріакос Міцотакіс раніше зазначив, що Греція зіткнулася з найсильнішою з 1987 року спекою.