Російський опозиціонер назвав умову для розвалу РФ і повернення Україні ОРДЛО й Криму

10:01 29.07.2021

У разі введення США пакету санкцій DETER Act проти Росії, вона може повернути окуповані Донбас і Крим, а також незабаром розвалитися.

Про це в інтерв'ю «Обозревателю» заявив очільник Фонду «Стоп Информ террор России» Герман Обухов.

На його думку, якщо проти Росії будуть введені «вбивчі» санкції, «Путін і все його оточення можуть вирішити: «Ми цього не потягнемо».

Обухов уточнює, що санкції пов'язані з втручанням РФ в американські вибори. Вони передбачають відключення Росії від міжнародної фінансової системи SWIFT і ембарго на покупку нафти і газу у Росії.

«У цьому випадку, на думку західних експертів, російська економіка складеться протягом двох років. Вона просяде на дві третини. Платити силовикам і бюджетникам буде нічим. Що вони тоді будуть робити, ніхто не знає. Росія розпадеться – ось і все», – заявив опозиціонер. І додав, що мова може йти про два-три роки.

Сьогодні Кремль не планує йти з Криму і Донбасу, каже Обухов. Причина в тому, що це може негативно позначитися на рівні підтримки влади росіянами. 

«Якщо це питання закрити, якщо віддати Донбас і Крим, народ скаже: «Гей, хлопців, ви що?» Але якщо буде зовсім погано, знайдуть привід, як віддати», – додав він.

Ще на цю тему