Міноборони Вірменії повідомило про локальні боях у вірмено-азербайджанського кордону

11:41 28.07.2021

Міноборони Азербайджану в свою чергу повідомляє про поранення двох азербайджанських військовослужбовців на кордоні в результаті обстрілу з боку ВС Вірменії в районі Кельбаджара. Міноборони Вірменії повідомило про локальні боях у вірмено-азербайджанського кордону .

Прес-служба міністерства оборони Вірменії повідомляє про локальні боях на північному сході вірмено-азербайджанського кордону на вірменській території в Гегаркунікской області. Станом на ранок локальні бої тривали.

«28 липня о 03:40 підрозділи ЗС Азербайджану вдалися до провокації і порушили режим припинення вогню на північно-східній ділянці вірмено-азербайджанського кордону. Відбуваються локальні бої», – відзначили в Міноборони Вірменії.

За версією азербайджанської сторони, підрозділи вірменських збройних сил з бойових позицій, розташованих на різних напрямках на території Басаркечарского району Вірменії, приблизно 00:50 28 липня піддали інтенсивному обстрілу позиції армії Азербайджану на території Кельбаджарський району. Там уточнюють, що обстріл вівся із стрілецької зброї і гранатометів.

За даними Міноборони, підрозділи ЗС Азербайджану, дислоковані на цьому напрямку, вживають заходів.

Євросоюз готовий при необхідності надати сприяння Азербайджану і Вірменії в проведенні делімітації державного кордону, заявив голова Європейської ради Шарль Мішель.

Раніше повідомлялося, що у Азербайджану немає планів по силовому контролю над всією територією Нагірного Карабаху. Після завершення бойових дій в регіоні Баку не має територіальних претензій до Вірменії, заявив глава держави Ільхам Алієв.

Ще на цю тему