Російський суд продовжив арешт кримськотатарському активісту Зіядінову до 3 листопада

10:01 28.07.2021

Російський суд продовжив до 3 листопада термін тримання під вартою кримськотатарському активісту Емілю Зіядінову.

Про це у Фейсбуці повідомляє Кримська солідарність, передає Укрінформ

«Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону продовжив кримськотатарському активісту та дитячому тренеру з селища Октябрське Емілю Зіядінову термін тримання під вартою в СІЗО до 3 листопада 2021 року», – йдеться у повідомленні.

За даними Кримської солідарності, держобвинувач Діна Данієлян наполягала на тому, щоб підсудний залишився під вартою, оскільки він «звинувачується в особливо тяжкому злочині, може сховатися через висунуте обвинувачення, продовжити займатися злочинною діяльністю, знищити докази та іншим шляхом перешкодити провадженню у справі».

Адвокат Іслям Веліляєв, у свою чергу, зазначив, що конкретних підтверджень слів прокурора немає, оскільки у фактах будь-якої терористичної діяльності Зіядінов не звинувачується.

Адвокат заявив клопотання про зміну Зіядінову запобіжного заходу на домашній арешт, оскільки «у Еміля чотири неповнолітні дитини, є стійкі зв'язки з Кримом, через які підсудний явно не зможе покинути Крим».

Про це також попросила адвокат за призначенням Світлана Богуславська.

Однак, незважаючи на ці обставини, суд продовжив запобіжний захід Зіядінову до 3 листопада 2021 року. Як заявив Іслям Веліляєв, захист має намір оскаржити це рішення.

Ще на цю тему