Правоохоронці Грузії та України заявляють про викриття міжнародного каналу контрабанди наркотиків

15:41 27.07.2021

Співробітники Департаменту центральної кримінальної поліції Міністерства внутрішніх справ Грузії разом зі співробітниками митного управління Служби доходів взяли участь в міжнародній спецоперації по боротьбі з незаконним обігом наркотиків в Україні.

У рамках оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що велика партія героїну була захована в транзитному вантажі, який перевозили з Ірану до України через Вірменію і Грузію. З України вантаж планували доставити в країни центральної Європи для подальшого продажу, повідомляє кавказька служба Радіо Свобода.

Поліція вилучила на чорному ринку близько 368 кілограм героїну на суму близько 75 мільйонів ларі (приблизно 25 мільйонів доларів).

«Брикети з героїном з Ісламської Республіки Іран потрапляли на територію Вірменії, там маскувалися під порожнисту цеглу і відвантажувалися в автомобіль, який прямував до Грузії. Поромом з Грузії його доставляли до України, де наркотичну речовину розфасовували меншими партіями і планували вивозити в європейські країни», – цитує «Ехо Кавказу» заступника начальника Департаменту боротьби з наркозлочинністю Нацполіціі України В’ячеслава Сафонова.

Національна поліція України 23 липня повідомила, що за день до того затримала двох громадян Туреччини, які організували купівлю героїну в Ірані та його транзит через Україну до країн Європейського Союзу. Загальну вартість вилученої партії в понад 386 кілограм забороненої речовини за цінами «чорного» ринку оцінили в понад мільярд гривень.

За інформацією українських медіа, напередодні українські правоохоронці затримали і третього учасника банди – громадянина Туреччини.

Ще на цю тему