Крим і Севастополь отримають понад 800 млн рублів на боротьбу з COVID-19

09:40 22.07.2021

Уряд Росії вирішив виділити 542 млн рублів окупованому Криму і 275 млн рублів окупованому Севастополю на надання страхової медичної допомоги, а також на запобігання поширенню COVID-19. 

Відповідне розпорядження було опубліковано на сайті російського уряду, пише nofollow.

Ці кошти будуть переведені в регіональний фонд обов'язкового медичного страхування, відповідну угоду кримський МОЗ має укласти протягом 30 днів. За витрачені кошти необхідно буде відзвітувати до 1 березня 2022 року, йдеться у документі.

Загалом, згідно з розпорядженням, на надання медичної допомоги Росія витратить понад 85 мільярдів рублів, з яких більше ніж 17 мільярдів дістануться Москві.

На засіданні оперативного штабу з протидії COVID-19 т.з. «глава Криму» Сергій Аксенов повідомив про збереження негативної динаміки щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію. За даними Роспотребнадзору, лідерами за захворюваністю на COVID-19 у Криму стали Судак і Феодосія, в Ялті, Алушті та Сімферополі також зберігаються високі темпи приросту.

Під час того ж засідання Сергій Аксенов повідомив, що в'їзд на півострів для туристів можуть закрити, якщо ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцією й надалі погіршуватиметься.

Відомості окупаційноїї влади Криму та Севастополя про захворюваність на коронавірус не підтверджені міжнародними організаціями та іншими незалежними джерелами. Правозахисники стверджують, що ця статистика суттєво занижена, оскільки не відображає багатьох важливих факторів, включаючи інфікування серед російських військових і спецслужб.
 

Ще на цю тему