В Євросоюзі пропонують не визнавати результати виборів до Держдуми РФ у разі порушення міжнародного права

20:45 15.07.2021

Євросоюзу варто не визнавати результати виборів до Держдуми, якщо в Брюсселі визнають, що були порушені міжнародні норми.

Про це йдеться в пресрелізі Європарламенту, інформує УНН.

«ЄС повинен бути готовий відмовитися від визнання російського парламенту, якщо парламентські вибори 2021 року будуть проведені з порушенням демократичних принципів і міжнародного права», – йдеться в повідомленні.

У тому ж пресрелізі викладено принципи, яких варто в своїй політиці по відношенню до Росії дотримуватися європейському блоку. Комітет пропонує розділяти «російський народ» і режим президента Володимира Путіна. У тексті сучасна російська держава називається «застійна авторитарна клептократія на чолі з довічним президентом в оточенні олігархів». При цьому підкреслюється, що «у Росії може бути демократичне майбутнє».

У Європарламенті заявили, що ЄС варто в цілях ефективної роботи по російському напрямку розвивати зв'язки з США і зміцнювати контакт з сусідніми з Росією країнами.

«Що стосується агресії Росії і її впливу на східних сусідів ЄС, ЄС повинен продовжувати підтримувати країни так званого «Східного партнерства», просувати європейські реформи і основні свободи... Ці зусилля також повинні спонукати росіян підтримувати демократію».

Крім цього, в тексті говориться, що ЄС необхідно скоротити свою залежність від російського газу, нафти та іншої сировини, щонайменше, поки президент Путін перебуває при владі.

«ЄС повинен також нарощувати свій потенціал, щоб виявляти і зупиняти потоки брудних грошей з Росії, а також викривати ресурси і фінансові активи автократів і олігархів російського режиму, прихованих в державах-членах ЄС».

Ще на цю тему