Перебування військових кораблів нечорноморських країн НАТО в Чорному морі в 2013-2021 / База даних

6 вересня 2014 року. Стамбул. Ракетний фрегат ВМС Іспанії ESPS Almirante Juan De Borbon (F 102)
проходить протокою Босфор в напрямку Чорного моря. Фото Сет Devrim Yaylali, turkishnavy.net, спеціально для Blackseanews.


Моніторингова група «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень» та редакції www.blackseanews.net публікує Базу даних «Перебування військових кораблів країн НАТО в Чорному морі в 2013-2021 роках».

Наступні візити кораблів нечорноморських країн НАТО будуть відображатися в наступній таблиці...

#

Country

Name

Dates

Ports

Notes

 

2013

 

01

France

FS Jean Bart
(D 615)

22.04 - 30.04.13

Novorossiysk (23-26.04), Varna (27 – 29.04)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

02

Poland

ORP Wodnik
(251)

17.06 - 22.06.13

Varna (18 – 21.06)

Навчальний корабель/ Training ship

03

Spain

ESPS Blas de Lezo
(F 103)

06.07 - 24.07.13

Varna (05 – 11.07, 14 – 16.07), Odesa (20.07 – 23.07)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

04

Greece

HS Aittitos
(Р 268)

04.07 - 17.07.13

Varna (05 – 11.07, 14 – 16.07)

Gunboat / Сторожовий корабель

-

Brazil

BNS Constituicao
(F 42)

24.07 - 30.07.13

Sevastopol (25 – 29.07)

Frigate/ Фрегат

05

USA

USS Bulkeley
(DDG 84)

04.08 - 14.08.13

Sevastopol (06.08 – 09.08), Batumi (10 – 13.08)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

-

Brazil

BNS Brasil
(U 27)

09.08 - 18.08.13

Varna (10 – 14.08)

Training frigate / Навчальний фрегат

06

Germany

FGS Rottweil
(M 1061)

26.08 - 14.09.13

Sevastopol (29.08 – 02.09), Batumi (05 – 09.09), Trabzon (11 – 12.09)

Тральщик/ Minesweeper

07

Germany

FGS Mosel
(A 512)

26.08 - 14.09.13

Sevastopol (29.08 – 02.09), Batumi (05 – 09.09), Trabzon (11 – 12.09)

Replenishment ship / Універсальний транспорт постачання

-

Pakistan

PNS Aslat
(F 254)

16.10 - 22.10.13

Novorossiysk (17 – 21.10)

Frigate/ Фрегат

08

USA

USS Mount Whitney
(LLC 20)

04.11 - 20.11.13

Burgas (05 – 08.11), Batumi (10 – 13.11), Constanta (15 – 19.11)

The flagship of the 6th US Navy Fleet/ Штабний корабель 6-го флоту США

 

2014

 

01

USA

USS Mount Whitney
(LLC 20)

05.02 -24.02.14

патрулювання в морі під час Олімпіади в Сочі

The flagship of the 6th US Navy Fleet/ Штабний корабель 6-го флоту США

02

USA

USS Taylor
(FFG 50)

05.02 - 09.03.14

патрулювання в морі під час Олімпіади в Сочі, ремонт Samsun (12.02 – 07.03)

Frigate/ Фрегат

03

USA

USS Truxtun
(DDG 103)

07.03 - 21.03.14

Constanta (08 – 12.03), Varna (13 – 16.03)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

04

France

FS ALIZE
(A 645)

27.03 - 12.04.14

Varna (28.03 – 08.04), Constanta (09 – 11.04)

DGSE diving support / Розвідувально-водолазне судно

05

USA

USS Donald Cook
(DDG 75)

10.04 - 24.04.14

Constanta (14 – 17.04)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

06

France

FS Dupuy de Lome
(A 759)

10.04 - 30.04.14

Constanta (12 – 16.04), Batumi (25 – 27.04)

Large reconnaissance ship / Великий розвідувальний корабель

07

USA

USS Taylor
(FFG 50)

22.04 - 12.05.14

Constanta (28 – 30.04), Poti (08 – 10.05)

Frigate/ Фрегат

08

France

FS Dupuy de Lome
(A 759)

14.05 - 29.05.14

Varna (15.04 – 19.05)

Large reconnaissance ship / Великий розвідувальний корабель

09

USA

USS Vella Gulf
(CG 72)

23.05 - 12.06.14

Varna (30.05 – 02.06), Constanta (03 – 06.06)

Missile cruiser/ Ракетний крейсер

10

France

FS Surcouf
(F 711)

28.05 - 17.06.14

Constanta (06 – 11.06)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

11

Italy

ITS Elettra
(A 5340)

15.06 - 04.07.14

Samsun (02 – 03.07)

Reconnaissance ship / Розвідувальний корабель

12

France

FS Dupuy de Lome
(A 759)

16.06 - 06.07.14

Varna (24 – 26.06), Batumi (28.06 – 02.07)

Large reconnaissance ship / Великий розвідувальний корабель

13

Poland

ORP Wodnik
(251)

24.06 - 29.06.14

Constanta (25 – 28.06)

Навчальний корабель/ Training ship

14

Greece

HS Machitis
(P 266)

03.07 - 13.07.14

Burgas (04 – 09.07, 12 – 12.07)

Gunboat / Сторожовий корабель

15

United Kingdom

HMS Chiddingfold
(M 37)

03.07 - 23.07.14

Burgas (04 – 09.07, 12 – 14.07), Constanta (17 – 21.07)

Тральщик/ Minesweeper

16

Italy

ITS Aviere
(F 583)

03.07 - 23.07.14

Burgas (04 – 09.07, 12 – 14.07), Constanta (17 – 21.07)

Frigate/ Фрегат

17

Italy

ITS Rimini
(М 5561)

03.07 - 23.07.14

Burgas (04 – 09.07, 12 – 14.07), Constanta (17 – 21.07)

Тральщик/ Minesweeper

18

France

FS Surcouf
(F 711)

04.07 - 24.07.14

Batumi (08 – 12.07, 18 – 21.07)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

19

USA

USS Vella Gulf
(CG 72)

07.07 - 14.07.14

Burgas (08 – 09.07)

Missile cruiser/ Ракетний крейсер

20

USA

USS Vella Gulf
(CG 72)

06.08 - 26.08.14

Constanta (11 – 14.08, 15.08), Batumi (18 – 20.08), Constanta (22 – 25.08)

Missile cruiser/ Ракетний крейсер

21

France

FS Dupuy de Lome
(A 759)

16.08 - 05.09.14

Constanta (17 – 19.08), Batumi (26 – 30.08)

Large reconnaissance ship / Великий розвідувальний корабель

22

USA

USS Ross
(DDG 71)

03.09 - 12.09.14

Constanta (05 – 07.09)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

23

France

FS Commandant Birot
(F 796)

03.09 - 23.09.14

Batumi (06 – 08.09), Trabzon (09.09, 16 – 19.09)

Corvette / Корвет

24

Canada

HMCS Toronto
(F 333)

06.09 - 25.09.14

Constanta (12 – 15.09), Varna (19 – 22.09)

Frigate/ Фрегат

25

Spain

ESPS Almirante Juan De Borbon
(F 102)

06.09 - 25.09.14

Constanta (12 – 15.09), Varna (19 – 22.09)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

26

France

FS Dupuy de Lome
(A 759)

20.09 - 10.10.14

Batumi (26 – 30.09)

Large reconnaissance ship / Великий розвідувальний корабель

27

USA

USS Cole
(DDG 67)

10.10 - 30.10.14

Constanta (21 – 23.10)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

28

USA

USS Mount Whitney
(LLC 20)

11.10 - 28.10.14

Batumi (14 – 18.10), Constanta (20 – 23.10), Burgas (24 – 27.10)

The flagship of the 6th US Navy Fleet/ Штабний корабель 6-го флоту США

29

France

FS Dupuy de Lome
(A 759)

17.10 - 30.10.14

Патрулювання в морі

Large reconnaissance ship / Великий розвідувальний корабель

30

USA

USS Ross
(DDG 71)

04.11 - 09.11.14

Патрулювання в морі

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

31

USA

USS Donald Cook
(DDG 75)

26.12 - 14.01.15

Constanta (30.12 – 04.01.15)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

 

2015

 

01

USA

USS Donald Cook
(DDG 75)

26.12 - 14.01.15

Constanta (30.12 – 04.01.15), Varna (08 – 10.01)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

02

USA

USS Cole
(DDG 67)

08.02 - 22.02.15

Constanta (09 – 12.02), Varna (20.02)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

03

USA

USS Vicksburg
(CG 69)

04.03 - 21.03.15

Varna (08 – 10.03), Constanta (13 – 16.03)

Missile cruiser/ Ракетний крейсер

04

Germany

FGS Spessart
(A 1442)

04.03 - 21.03.15

Varna (07 – 10.03), Constanta (13 – 16.03)

Replenishment oiler / Судно забезпечення

05

Canada

HMCS Fredericton
(FFH 337)

04.03 - 21.03.15

Varna (07 – 10.03), Constanta (13 – 16.03)

Frigate/ Фрегат

06

Italy

ITS Aliseo
(F 574)

04.03 - 21.03.15

Varna (07 – 10.03), Constanta (13 – 16.03)

Frigate/ Фрегат

07

France

FS La Fayette
(F 710)

24.03 - 31.03.15

Odesa (26 – 30.03)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

08

USA

USS Jason Dunham
(DDG 109)

03.04 - 14.04.15

Varna (04 – 05.04), Constanta (11.04)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

-

China

ROCS Linyi (547)

04.05 - 14.05.15

Novorossiysk (08 – 12.05)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

-

China

ROCS Wei Fang (550)

04.05 - 14.05.15

Novorossiysk (08 – 12.05)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

09

USA

USS Ross
(DDG 71)

23.05 - 03.06.15

Constanta (24 – 25.05)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

10

USA

USS Laboon
(DDG 58)

21.06 - 01.07.15

Batumi (28 – 29.06)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

11

France

FS Dupuy de Lome
(A 759)

21.06 - 05.07.15

Batumi (30.06 – 03.07)

Large reconnaissance ship / Великий розвідувальний корабель

12

Portugal

PNS D. Francisco De Almeida
(F 334)

04.07 - 24.07.15

Varna (05 – 08.07, 10 – 13.07), Constanta (17 – 20.07)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

13

Netherlands

HNLMS Tromp
(F 803)

04.07 - 24.07.15

Varna (05 – 08.07, 10 – 13.07), Constanta (17 – 20.07)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

14

USA

USS Porter
(DDG 78)

05.07 - 17.07.15

Varna (06 – 08.07, 10 – 13.07)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

15

Greece

HS Aittitos
(Р 268)

07.07 - 12.07.15

Varna (10 – 11.07)

Gunboat / Сторожовий корабель

16

Greece

HS Daniolos
(P68)

16.07 - 25.07.15

Constanta (17 – 20.07, 23 – 24.07)

Missile Boat / Ракетний катер

17

Greece

HS Rodos
(L 177)

31.07 - 10.08.15

Varna (01 – 04.08), Constanta (06 – 09.08)

Tank Landing Ship/ Десантний корабель

18

USA

USS Donald Cook
(DDG 75)

28.08 - 13.09.15

Odesa (31.08 – 08.09)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

19

USA

USS Porter
(DDG 78)

06.10 - 26.10.15

Odesa (09 – 11.10), Batumi (20 – 23.10)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

20

United Kingdom

HMS Duncan
(D 37)

07.11 - 15.11.15

Constanta (08 – 11.11), Burgas (12 – 14.11)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

21

USA

USS Ross
(DDG 71)

03.12 - 17.12.15

Varna (04 – 05.12)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

 

2016

 

01

Spain

ESPS Tambre
(М 33)

08.02 - 28.02.16

Batumi (12 – 15.02), Burgas (18 – 24.02)

Тральщик/ Minesweeper

02

Canada

HMCS Fredericton
(FFH 337)

31.03 - 20.04.16

Varna (01 – 05.04), Constanta (08–11.04, 16–19.04)

Frigate/ Фрегат

03

France

FS Jean Bart
(D 615)

18.05 - 24.05.16

Constanta (19–23.05)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

04

USA

USS Porter
(DDG 78)

06.06 - 18.06.16

Varna (08 – 10.06), Constanta (10 – 13.06)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

05

Greece

HS Grigoropoulos
(P 70)

07.07 - 18.07.16

Burgas (08 – 12.07, 15 - 17.07)

Corvette / Корвет

06

Spain

ESPS Turia
(М 33)

07.07 - 27.07.16

Burgas (08 – 12.07, 15 - 17.07), Constanta (18 – 20.07, 22 - 26.07)

Тральщик/ Minesweeper

07

Canada

HMCS Charlottetown
(FFH 339)

18.07 - 05.08.16

Constanta (22 – 26.07)

Frigate/ Фрегат

08

Poland

ORP General Tadeusz Kosciuszko (273)

18.07 - 05.08.16

Constanta (22 – 26.07)

Frigate/ Фрегат

09

USA

USS Whidbey Island
(LSD 41)

21.07 - 03.08.16

Odesa (23 – 26.07, 30.07), Constanta (31.07 – 02.08)

Dock landing ship / Десантний
корабель-док

10

USA

USS Ross
(DDG 71)

22.07 - 31.07.16

Odesa (23 – 26.07, 30.07)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

11

Greece

HS Prometheus
(А 374)

04.08 - 11.08.16

Constanta (05 – 09.08)

Replenishment oiler / Судно забезпечення

-

Italy

ITS Palinuro (A 5311)

08.08 - 20.08.16

Varna (10 – 13.08), Odesa (15 – 19.08)

Training ship / Навчальний вітрильник

12

France

FS Premier-Maitre L'Her
(F 792)

06.10 - 22.10.16

Constanta (07 – 10.10), Varna (12 – 15.10), Batumi (17 – 20.10)

Corvette / Корвет

13

USA

USS Mount Whitney
(LLC 20)

10.10 - 23.10.16

Batumi (12 – 15.10), Constanta (17 – 21.10)

The flagship of the 6th US Navy Fleet/ Штабний корабель 6-го флоту США

14

USA

USS Carney
(DDG 64)

26.10 - 30.10.16

Constanta (25 – 26.10)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

-

Pakistan

PNS Almagir (F 260)

03.12 - 11.12.16

Novorossiysk (06 – 09.12)

Frigate/ Фрегат

 

2017

 

01

Spain

ESPS Almirante Juan De Borbon
(F 102)

31.01 - 19.02.17

Constanta (03 – 06.02), Varna (10 - 13.02), Samsun (15 - 18.02)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

02

Canada

HMCS St. John’s
(FFG 340)

31.01 - 20.02.17

Constanta (03 – 06.02), Varna (10 - 13.02), Samsun (15 - 18.02)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

03

USA

USS Porter
(DDG 78)

02.02 - 11.02.17

Constanta (03 – 06.02)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

04

Greece

HS Evropi
(M 62)

04.03 - 16.03.17

Constanta (05 – 08.03, 13 - 15.03)

Тральщик/ Minesweeper

05

Poland

ORP Kontradmirał Xawery Czernicki
(511)

04.03 - 24.03.17

Constanta (05 – 08.03, 14 - 15.03), Odesa (17 - 20.03)

Replenishment oiler / Судно забезпечення

06

Germany

FGS Rottweil
(M 1061)

04.03 - 24.03.17

Constanta (05 – 08.03, 14 - 15.03), Odesa (17 - 20.03)

Тральщик/ Minesweeper

07

Spain

ESPS Duero
(M 35)

04.03 - 24.03.17

Constanta (05 – 08.03, 13 - 15.03), Odesa (17 - 20.03)

Тральщик/ Minesweeper

08

France

FS La Fayette
(F 710)

16.03 - 05.04.17

Varna (18 – 22.03), Constanta (24 – 27.03), Odesa (31.03 - 04.04)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

09

USA

USS Carter Hall
(LSD 50)

17.03 - 22.03.17

------

Dock landing ship / Десантний
корабель-док

10

United Kingdom

HMS Daring
(D 32)

24.04 - 29.04.17

Constanta (25 – 27.04), Varna (27 – 29.04)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

11

USA

USS Oscar Austin
(DDG 79)

05.05 - 21.05.17

Constanta (11 – 12.05), Varna (15 – 20.05)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

12

USA

USS Carney
(DDG 64)

08.07 - 24.07.17

Odesa (10 - 13.07, 14 - 18.07, 21 - 22.07)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

13

USA

USS Hue City
(CG 66)

08.07 - 29.07.17

Odesa (10 - 13.07, 14 - 18.07, 21 - 22.07)

Guided missile destroyer / Ракетний крейсер

14

Greece

HS Anthypoploiarchos Ritsos
(P 71)

13.07 - 24.07.17

Varna (14 – 18.07)

Missile Boat / Ракетний катер

15

United Kingdom

HMS Duncan
(D 37)

13.07 - 01.08.17

Varna (14 – 18.07), Odesa (24 – 27.07), Constanta (29 – 31.07)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

16

France

FS Chevalier Paul
(D 621)

17.07 - 23.07.17

Odesa (04 – 07.09), Varna (08 – 11.09)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

17

USA

USS Porter
(DDG 78)

18.08 - 01.09.17

Constanta (22 – 24.08)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

18

Italy

ITS De La Penne
(D 560)

01.09 - 12.09.17

Odesa (04 – 07.09), Varna (08 – 11.09)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

19

France

FS Guepratte
(F 714)

19.11 - 09.12.17

Batumi (23 - 26.11), Odesa (30.11 – 03.12), Constanta (05 – 08.12)

Ракетний фрегат/ Guided missile frigate

20

USA

USS James Williams
(DDG 95)

26.11 - 09.12.17

Odesa (29.11 – 02.12)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

 

2018

 

1

USA

USS Carney
(DDG 64)

05.01 – 13.01.18

Odesa (08-11.01)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

2

United Kingdom

HMS Enterprise
(H 88)

24.01 - 13.02.2018

Sinop (26 – 29.01), Constanta (30.01 – 05.02), Burgas (09 – 12.02)

Hydrographic vessel / Гідрографічне судно

3

United Kingdom

HMS Duncan
(D 37)

31.01 - 16.02.2018

Constanta (01 – 05.02), Varna (10 – 13.10)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

4

USA

USS Ross
(DDG 71)

16.02 - 28.02.2018

Constanta (18 – 21.02)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

5

USA

USS Carney
(DDG 64)

17.02 - 03.03.2018

Varna (18 – 22.02)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

6

USA

USS Oak Hill
(LSD 51)

07.03 - 22.03.2018

Batumi (17 – 20.03)

Dock landing ship / Великий десантний корабель

7

Spain

ESPS Victoria
(F 82)

01.05 - 10.05.2018

Constanta (03 – 07.05)

Frigate/ Фрегат

8

United Kingdom

HMS Duncan
(D 37)

01.05 - 19.05.2018

Constanta (03 – 07.05; 11 – 12.05), Poti (14 – 17.05)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

9

USA

USS Porter
(DDG 78)

06.07 - 20.07.2018

Odesa (08 – 11.07, 14 - 18.07)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

10

USA

USS Mount Whitney
(LCC 20)

07.07 - 19.07.2018

Odesa (08 – 11.07, 14 - 18.07)

The flagship of the 6th US Navy Fleet/ Штабний корабель 6-го флоту США

11

France

FS Marne
(A 630)

11.07 - 27.07.2018

Burgas (12 - 17.07), Constanta (21 - 26.07)

Replenishment tanker / Танкер, допоміжне військове судно

12

Greece

HS Ypoploiarchos Daniolos
(P 68)

12.07 - 23.07.2018

Burgas (13 - 17.07; 20 - 22.07)

Missile Boat / Ракетний катер

13

Germany

FGS Rhein
(A 513)

12.07 - 01.08.2018

Burgas (13 - 17.07; 20 - 22.07), Odesa (23 - 26.07), Constanta (27 - 31.07)

Replenishment ship / Допоміжний корабель

14

Netherlands

HNLMS De Ruyter
(F 804)

12.07 - 01.08.2018

Burgas (13 - 17.07; 20 - 22.07), Odesa (23 - 26.07), Samsun (28 - 31.07)

Guided missile Frigate/ Ракетний фрегат

15

Italy

ITS Palinuro
(A 5311)

11.08 - 01.09.2018

Constanta (13 – 16.08), Batumi (23 – 26.08)

 

Training ship / Навчальний вітрильник

16

USA

USS Carney
(DDG 64)

12.08 - 27.08.2018

Constanta (14 – 18.08), Batumi (23 – 26.08)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

17

USA

USNS Carson City
(T-EPF-7)

15.08 - 30.08.2018

Poti (18.08; 22.08), Constanta (20.08; 24 - 27.08), Varna (27 – 29.08)

Spearhead-class expeditionary fast transport/ Високошвидкісне десантне судно

18

Germany

FGS Rhein
(A 513)

30.10 - 18.11.2018

Batumi (02 - 05.11), Burgas (09 - 13.11, 15 - 17.11)

Replenishment ship / Допоміжний корабель

19

Spain

ESPS Turia
(M 34)

30.10 - 18.11.2018

Batumi (02 - 05.11), Burgas (09 - 13.11, 15 - 17.11)

Minesweeper / Тральщик

20

Greece

HS Evropi
(M 62)

08.11 - 19.11.2018

Burgas (09 - 13.11, 15 - 18.11)

Minesweeper / Тральщик

 

2019

 

1

United Kingdom

HMS Echo
(H87)

17.12 - 05.01.2019

Odesa (08 – 22.12), Constanta (23 – 27.12), Batumi (29.12 – 02.01)

Hydrographic vessel / Гідрографічне судно

2

USA

USS Fort McHenry
(LSD 43)

06.01 - 11.01.2019

Constanta (07 – 10.01)

Tank Landing Ship/ Десантний корабель

3

USA

USS Donald Cook
(DDG 75)

19.01 - 28.01.2019

Batumi (21 – 25.01)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

4

Germany

FGS Werra
(A 514)

19.02 - 09.03.2019

Varna (22 - 25.02)

Replenishment ship / Допоміжний корабель

5

USA

USS Donald Cook
(DDG 75)

19.02 - 01.03.2019

Odesa (25 – 27.02)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

6

Spain

ESPS Tajo
(M 36)

03.03 - 09.03.2019

 

Minesweeper/ Тральщик

7

France

FS Capricorne
(M 653)

21.03 - 01.04.2019

Odesa (23 – 26.03), Constanta (28 – 31.03)

Minesweeper/ Тральщик

8

Netherlands

HNLMS Evertsen
(F 805)

28.03 - 17.04.2019

Trabzon (30 - 31.03), Poti (01 - 04.04), Constanta (06 – 08.04; 12.04 - 15.04)

Guided missile Frigate/ Ракетний фрегат

9

Spain

ESPS Victoria
(F 81)

28.03 - 04.04.2019

Odesa (01 – 03.04)

Frigate/ Фрегат

10

Canada

HMCS Toronto
(F 333)

28.03 - 17.04.2019

Odesa (01 – 03.04), Constanta (06 – 08.04; 12.04 - 15.04)

Frigate/ Фрегат

11

Greece

HS Anthypoploiarchos Ritsos
(P71)

05.04 - 13.04.2019

Constanta (06 – 08.04)

Missile Boat / Ракетний катер

12

USA

USS Ross
(DDG 71)

14.04 - 28.04.2019

Varna (15 - 18.04), Batumi (21 – 25.04)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

13

United Kingdom

HMS Echo
(H 87)

20.05 - 10.05.2019

Constanta (21 – 25.04), Batumi (30.04 – 03.05), Odesa (06 – 09.05)

Hydrographic vessel / Гідрографічне судно

14

USA

USNS Yuma
(T-EPF-8)

28.06 - 02.07.2019

Odesa (29 – 30.06)

Spearhead-class expeditionary fast transport

15

USA

USS Carney
(DDG 64)

29.06 - 14.07.2019

Odesa (30.06 – 02.07; 04 - 08.07)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

16

Canada

HMCS Toronto
(F 333)

02.07 - 21.07.2019

Odesa (04 – 08.07), Varna (13 - 16.07; 19 - 21.07)

Frigate/ Фрегат

17

United Kingdom

HMS Duncan
(D 37)

02.07 - 12.07.2019

Odesa (04 – 08.07)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

18

France

FS Dupuy de Lome
(A 759)

03.07 - 22.07.2019

Constanta (16 - 21.07)

Large reconnaissance ship / Великий розвідувальний корабель

19

Greece

HS Ypoploiarchos Grigoropoulos
(P70)

10.07 - 22.07.2019

Varna (11 - 16.07; 19 - 21.07)

Missile Boat / Ракетний катер

20

Italy

ITS Vesuvio
(A 5329)

11.07 - 31.07.2019

Varna (12 - 16.07; 20 - 22.07), Eregli (26 - 29.07)

Gasoline Tanker/ Танкер-заправщик

21

France

FS Orion
(M 645)

11.07 - 22.07.2019

Varna (12 - 16.07; 20 - 21.07)

 

Minesweeper/ Тральщик

22

USA

USNS Yuma
(T-EPF-8)

13.07 - 22.07.2019

Constanta (14 - 15.07), Poti (17.07), Varna (19 - 21.07)

Spearhead-class expeditionary fast transport

23

USA

USS Porter
(DDG78)

08.08 - 16.08.2019

Varna (09 - 11.08), Constanta (12 – 14.08)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

24

USA

USNS Yuma
(T-EPF-8)

14.09 - 23.09.2019

(16.09), Odesa (19.09), Varna (20 – 22.09)

Spearhead-class expeditionary fast transport

25

USA

USS Porter
(DDG 78)

12.10 - 29.10.2019

Odesa (13 - 16.10), Batumi (22 – 25.10)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

26

Italy

ITS Vesuvio
(A 5329)

21.10 - 06.11.2019

Batumi (25 – 30.10), Trabzon (01 - 03.11)

Gasoline Tanker/ Танкер-заправщик

27

Italy

ITS Numana
(M 5557)

21.10 - 06.11.2019

Constanta (24 – 28.10; 04 - 05.11), Odesa (29.10 - 01.11; 02 - 03.11)

Minesweeper/ Тральщик

28

Spain

ESPS Sella
(M 32)

21.10 - 06.11.2019

Constanta (24 – 28.10; 04 - 05.11), Odesa (29.10 - 01.11; 02 - 03.11)

Minesweeper/ Тральщик

29

France

FS Commandant Birot
(F 796)

19.11 - 08.12.2019

Batumi (22 - 26.11), Odesa (28.11 - 01.12), Constanta (04 - 07.12)

Corvette / Корвет

30

USA

USS Ross
(DDG 71)

15.12 - 28.12.2019

Constanta (16 – 20.12), Odesa (24 – 27.12)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

 

2020

 

1

Germany

FGS Fulda
(M 1058)

24.01 - 04.02.2020

Varna (25 – 27.01), Eregli (31.01 - 03.02)

Minesweeper/ Тральщик

2

USA

USS Ross
(DDG 71)

23.02 - 03.03.2020

Varna (27 – 29.02)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

3

Canada

HMCS Fredericton
(F 337)

23.03 - 12.04.2020

Constanta (27 – 30.03), Samsun (05 - 06.04), Poti (07 - 09.04)

Frigate/ Фрегат

4

Italy

ITS Virginio Fasan
(F 591)

23.03 - 12.04.2020

Constanta (27 – 30.03), Samsun (05 - 06.04), Poti (07 - 09.04)

Guided missile frigate/ Ракетний фрегат

5

USA

USS Porter
(
DDG 78)

13.04 - 20.04.2020

 

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

6

USA

USS Porter
(DDG 78)

17.06 - 07.07.2020

Batumi (23 - 24.06; 01.07)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

7

USA

USS Oak Hill
(LSD 51)

18.06 - 25.06.2020

 

Dock landing ship / Великий десантний корабель

8

Greece

HS Aliakmon
(A 470)

07.07 - 27.07.2020

Burgas (09 - 14.07; 17 - 20.07), Samsun (23 - 25.07)

Replenishment oiler / Судно забезпечення

9

Italy

ITS Gaeta
(M 5554)

07.07 - 27.07.2020

Burgas (09 - 14.07; 17 - 20.07), Samsun (23 - 25.07)

Minesweeper/ Тральщик

10

Spain

ESPS Tambre
(M 33)

07.07 - 27.07.2020

Burgas (09 - 14.07; 17 - 20.07), Samsun (23 - 25.07)

Minesweeper/ Тральщик

11

Spain

ESPS Alvaro de Bazan
(F 101)

09.07 - 29.07.2020

Burgas (10 - 14.07; 17 - 19.07), Odesa (25 - 26.07)

Guided missile frigate/ Ракетний фрегат

12

France

FS Var
(A 608)

18.07 - 26.07.2020

Constanta (22 - 25.07)

Tanker/ Танкер

13

USA

USS Porter
(DDG 78)

19.07 - 03.08.2020

 

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

14

France

FS Dupuy de Lome
(A 759)

06.09 - 25.09.2020

Constanta (12 - 16.09)

Large reconnaissance ship / Великий розвідувальний корабель

15

USA

USS Roosevelt
(DDG 80)

15.09 - 02.10.2020

Varna (18 – 20.09)

Missile destroyer / Ракетний есмінець

16

United Kingdom

HMS Enterprise
(H 88)

16.09 - 04.10.2020

 

Hydrographic vessel / Гідрографічне судно

17

USA

USNS Yuma
(TEPF-8)

16.09 - 25.09.2020

Constanta (17.09), Poti (21 - 23.09)

Spearhead-class expeditionary fast transport/ Високошвидкісний експедиційний транспорт

18

USA

USNS Carson City
(T-EPF-7)

30.09 - 07.10.2020

Poti (02.10), Constanta (05 - 06.10)

Spearhead-class expeditionary fast transport/ Високошвидкісний експедиційний транспорт

19

United Kingdom

HMS Dragon
(D 35)

04.10 - 24.10.2020

Odesa (07 - 10.10; 10 - 12.10), Batumi (15 - 18.10), Constanta (21 - 23.10)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

20

Spain

ESPS Duero
(M 35)

29.10 - 10.11.2020

Burgas (30.10 - 02.11; 05 - 09.11)

Minesweeper/ Тральщик

21

Greece

HS Aliakmon
(A 470)

29.10 - 18.11.2020

Burgas (30.10 - 02.11; 05 - 09.11), Constanta (11 - 16.11)

Replenishment oiler / Судно забезпечення

22

France

FS Orion
(M 645)

29.10 - 18.11.2020

Burgas (30.10 - 02.11; 05 - 10.11), Constanta (11 - 16.11)

Minesweeper/ Тральщик

23

Italy

ITS Alghero
(M 5556)

29.10 - 18.11.2020

Burgas (30.10 - 02.11; 05 - 09.11), Constanta (11 - 16.11)

Minesweeper/ Тральщик

24

USA

USS Donald Cook
(DDG 75)

23.11 - 02.12.2020

Varna (24 – 27.11)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

 

2021

 

1

USA

USS Donald Cook
(DDG 75)

23.01 - 10.02.2021

Batumi (05 - 06.02)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

2

USA

USNS Laramie
(T-AO-203)

25.01 - 08.02.2021

 

Replenishment ship / Допоміжний корабель

3

USA

USS Porter
(DDG 78)

28.01 - 10.02.2021

 

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

4

Greece

HS Evropi
(M 62)

25.02 - 06.03.2021

Constanta (26.02 - 01.03; 05.03)

Minesweeper/ Тральщик

5

Spain

ESPS Tajo
(M 36)

25.02 - 18.03.2021

Constanta (26.02 - 01.03; 05 - 08.03), Odesa (10 - 14.03)

Minesweeper/ Тральщик

6

Spain

ESPS Cristobal Colon
(F 105)

12.03 - 22.03.2021

Poti (15 - 18.03), Constanta (18 - 21.03)

Guided missile Frigate/ Фрегат

7

Spain

ESPS Mendez Nunez
(F 104)

17.03 - 01.04.2021

Constanta (17 - 21.03; 26 - 27.03), Samsun (29 - 31.03)

Guided missile Frigate/ Фрегат

8

Greece

HS Ypoploiarchos Kristallidis
(P 69)

19.03 - 27.03.2021

Constanta (19 - 21.03)

Missile Boat / Ракетний катер

9

USA

USS Monterey
(CG-61)

19.03 - 24.03.2021

Constanta (22 - 23.03)

Guided missile Cruiser/ Ракетний крейсер

10

USA

USS Thomas Hudner
(DDG 116)

20.03 - 23.03.2021

 

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

11

USA

USS Hamilton
(WMSL 753)

27.04 - 14.05.2021

Batumi (04-06.05), Odesa (10-11.05)

US Coast Guard cutter/ Корабель Берегової охорони

12

France

FS Commandant Birot
(F 796)

11.05 - 28.05.2021

Constanta (13 - 17.05), Varna (22 - 26.05)

Corvette / Корвет

13

United Kingdom

HMS Trent
(Р224)

16.05 - 04.06.2021

Odessa (18 - 25.05; 27.05 - 02.06)

Patrol vessel / Патрульний корабель

14

USA

USS Laboon
(DDG 58)

11.06 - 25.06.2021

Constanta (18 - 20.06)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

15

United Kingdom

HMS Defender
(D 36)

14.06 - 02.07.2021

Odessa (18 - 22.06), Batumi (25 - 30.06)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

16

Netherlands

HNLMS Evertsen
(F 805)

14.06 - 02.07.2021

Odessa (18 - 22.06), Constanta (26 - 30.06)

Guided missile Frigate / Ракетний фрегат

17

France

FS ALIZE
(A 645)

16.06 - 27.06.2021

Constanta (23 - 26.06)

DGSE diving support / Розвідувально-водолазне судно

18

USA

USS Ross
(DDG 71)

26.06 - 16.07.2021

Odessa (27 - 30.06; 02 - 06.07), Varna (11 - 14.07)

Guided missile destroyer / Ракетний есмінець

19

United Kingdom

HMS Trent
(Р 224)

28.06 - 17.07.2021

Odessa (02 - 06.07), Varna (11 - 14.07)

Patrol vessel / Патрульний корабель

20

Italy

ITS Virginio Fasan
(F 591)

01.07 - 21.07.2021

Odessa (03 - 06.07), Varna (11 - 14.07)

Guided missile Frigate / Ракетний фрегат

21

Spain

ESPS Rayo
(P 42)

07.07 - 27.07.2021

Varna (09 - 14.07)

Patrol vessel / Патрульний корабель

22

USA

USNS Yuma
(
T-EPF-8)

08.07 - 16.07.2021

Odessa (10 - 12.07), Batumi (14.07)

Spearhead-class expeditionary fast transport/ Високошвидкісний експедиційний транспорт

23

Greece

HS Ypoploiarchos Daniolos
(P 68)

10.07 - 19.07.2021

Varna (11 - 14.07)

Missile Boat / Ракетний катер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* * *

Моніторинг здійснюється за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». Позиція Міжнародного фонду «Відродження» може не співпадати з думкою авторів

Ще на цю тему