Україна на п'ятому місці в рейтингу країн із найпатріотичнішим населенням. Тому український прапор буде в Криму і на Донбасі

18:41 09.07.2021

«Є головне – готовність громадян воювати за Батьківщину, відстоювати кожну п'ядь рідної землі».

Центр вивчення громадської думки EuropaMapas підготував рейтинг держав світу з найпатріотичнішим населенням. Згідно з інфографікою, опублікованою на сторінці організації в Instagram, громадяни Азербайджану посіли перше місце серед народів, готових будь-якої миті стати на захист своєї Батьківщини. Таких 85%.

На другому місці – громадяни Грузії, 76% яких готові будь-якого моменту захистити Батьківщину.

На третьому місці громадяни Фінляндії з 74%. Дивовижно, але фіни обійшли навіть громадян Туреччини, які йдуть на четвертому місці і які завжди були відомі своєю твердою рішучістю віддати життя за Батьківщину.

Україна в цьому почесному списку на п'ятому місці – 62% громадян країни готові віддати за неї життя, не замислюючись.

Вірменії в першій десятці цього рейтингу немає.

Щодо Азербайджану, то такі цифри викликають почуття гордості. Але першість Азербайджану зовсім не випадкова. Уся країна, усі її громадяни довгі роки жили мрією про повернення окупованих територій. Гасло «Усе для фронту – усе для перемоги» було в Азербайджані життєвим кредо для громадян. Під час переможної 44-денної війни люди намагалися допомогти армії, чим тільки можливо. Військкомати країни були переповнені, автобуси із солдатами, які їхали на фронт, зупиняли люди, які поспішали передати продовольство, сигарети й усе, що тільки можна. У тому не було жодної потреби, адже азербайджанська армія забезпечена всім і з лишком. Але тут ішлося про бажання і готовність кожного громадянина хоч чимось допомогти, наблизити мить великої перемоги. Яка в підсумку настала.

І я впевнений, що ті самі почуття відчують і громадяни України. «Жовто-блакитний» прапор знову злетить у Криму, Донецьку і Луганську, у кожному населеному пункті, що тимчасово перебуває під окупацією. Тому що є головне – готовність громадян воювати за Батьківщину, відстоювати кожну п'ядь рідної землі.

Це те, що мають враховувати всі політики України. Навіть ті, які налаштовані на братання з окупантами.

Враховувати цей фактор змушені й у Росії.
 

Ще на цю тему