На Житомирщині затримано літак, який незаконно перетнув український кордон/ Відео

13:00 18.06.2021

На Житомирщині затримано літак, який незаконно перетнув український кордон.

Про це інформує Мілітарний.

З повідомлення Державної прикордонної служби України, стало відомо, що вніч на 17 червня прикордонники Чернівецького загону зафіксували факт незаконного перетину державного кордону літаком з України через Молдову при поверненні з Румунії.

В свою чергу, оперативні співробітники Держприкордонслужби встановили місце ймовірного приземлення порушників, ним виявився аеродром неподалік від міста Бердичів, на Житомирщині.

«На місце, підготовлене для посадки повітряного судна, прибули співробітники оперативно-розшукового підрозділу Житомирського прикордонного загону. Коли літак приземлився, правоохоронці висунулися для затримання. Помітивши наближення прикордонників, повітряне судно знову почало рух та піднялось у повітря. Невдовзі співробітники Житомирського загону затримали на аеродромі особу, яка з землі координувала дії екіпажу літака. Після чого АН-2 знову здійснив посадку», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що на борту літака було троє осіб, громадян України, яких було затримано. Окрім того, під час огляду місця події виявлено радіостанції, ліхтарі та інше приладдя для організації незаконного злету та посадки.

Попередньо встановлено, що затримані займалися тютюновою контрабандою.

Співробітники Нацполіції склали на затриманих адміністративні матеріали за порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевості, що зазнала радіоактивного забруднення. Міру відповідальності порушників визначить суд.

Ще на цю тему