Бурханова скаржиться на жахливі умови утримання

16:21 15.06.2021

Дружина вбитого Набі Рахімова Сохіба Бурханова скаржиться на жахливі умови в центрі тимчасового утримання іноземних громадян: «як в'язниця».

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

«Сьогодні відвідав Сохібу Бурханову, відчуває себе задовільно, наскільки це можна за колючим дротом. Хоч це і не називається пенітенціарною установою, але виглядає як в'язниця. Людина в усьому обмежена, не може сама вийти погуляти, не може її покинути, все за графіком» , – розповідає адвокат Едем Семедляєв.

Нагадаємо, що 11 травня, в окупованому Криму, в селі Завітне, російські силовики прийшли в будинок Набі Рахімова. У будинку знаходилася його дружина і двоє дітей. Жінку Сохібу Бурханову відвезли у відділок з питань міграції ОМВД Росії по Радянському району, де склали протокол за порушення режиму перебування проживання в Російській Федерації. «Суд» ухвалив депортувати жінку.

Пізніше російські силовики вирішили провести обшук в Сімферополі, в мікрорайоні Дубки, де імовірно знаходився Набі Рахімов. Під час цього обшуку чоловік був застрелений.

Крім того, окупанти затримали Сейдамета Гафарова, господаря будинку, в якому жив Рахімов. Чоловіка привезли за місцем проживання в мікрорайон Ак-Мечеть, провели там обшук. Його також відвезли до Слідчого комітету Росії для допиту.

Ще на цю тему