ЗСУ поблизу Криму розпочинають триденні навчання протиповітряної оборони

10:01 01.06.2021

Навчання з використанням засобів ППО пройдуть 1-3 червня. Збройні Сили України проведуть навчання з використанням засобів протиповітряної оборони у Херсонській області поблизу Криму.

Про проведення маневрів повідомила Херсонська обласна державна адміністрація та попросила місцевих жителів «зберігати спокій та не піддаватися паніці».

«З 1 по 3 червня заплановано проведення комплексу навчань з силами і засобами протиповітряної оборони на Державному випробувальному полігоні Збройних Сил України у Скадовському районі Херсонської області», – повідомляє держадміністрація.

Скоріш за все, мова йде про новий полігон «Ягорлик», який використовується для стрільб зенітних ракетних комплексів та має всю необхідну інфраструктуру.

Зазначимо, що у Повітряних силах регулярно проводять навчання з відбиття повітряного нападу противника.

Наприклад, у квітні цього року пройшли триденні двосторонні командно-штабні навчання під час яких, зокрема, миргородська 831-ша бригада тактичної авіації долала протиповітряну оборону київської 96-ої бригади зенітних ракетних військ, яка вийшла в нові позиційні райони й облаштувала приховані позиці.

Ще на цю тему