Спікерка Сейму Литви відвідала адмінкордон між Кримом і Херсонщиною – Держприкордонслужба

08:41 14.05.2021

Адміністративний кордон між Кримом і Херсонською областю 13 травня відвідали глава українського парламенту Дмитро Разумков і спікерка Сейму Литовської Республіки Вікторія Чміліте-Нільсен, повідомили у пресслужбі Держприкордонслужби України.

Зокрема, зазначається, що вони відвідали КПВВ «Чонгар» і «Каланчак».

«Ми ніколи не підтримували і не визнавали анексію Криму і сподіваємося, що дуже скоро контрольні пункти в'їзду-виїзду залишаться тільки у спогадах і український народ матиме можливість вільно пересуватися по всій території України. Я впевнений, що дуже скоро це місце стане музеєм, і ми докладаємо надзвичайно великі зусилля для того, щоб це сталося якомога швидше», – сказав Разумков.

У свою чергу, Вікторія Чміліте-Нільсен заявила, що жителі Литви «підтримують територіальну цілісність України і сподіваються на швидке повернення окупованих територій України».

Як повідомлялося раніше, 12 травня на КПВВ «Каланчак» на адмінкордоні Криму з Херсонщиною побувала естонська делегація на чолі з генеральним секретарем Міністерства закордонних справ Естонії Йонатаном Всев'євом і послом Каймо Кууском.

Нагадаємо, 11 травня адмінкордон із Херсонщиною відвідали посли Польщі та Румунії.

У січні посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс відвідав адміністративний кордон між Кримом і Херсонською областю.

Ще на цю тему