Росія оголосила про відведення військ від кордонів з Україною

16:41 22.04.2021

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу доручив Генеральному штабу РФ і командувачам військами повернути до місць постійної дислокації війська, перекинуті останнім часом до кордонів України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється в Телеграмі РБК.

«Росія починає відведення військ Південного і Західного військових округів у пункти постійної дислокації з 23 квітня. Перевірка військових частин завершується», - заявив Шойгу.

Російські ЗМІ наводять також слова Шойгу, що «цілі раптової перевірки досягнуті повністю, війська продемонстрували здатність забезпечити надійну оборону країни».

Як повідомлялося раніше, останнім часом збройні сили Російської Федерації здійснюють нарощування військ поблизу державного кордону України на півночі, на сході і на півдні, а також в окупованому Криму. Крім того, збільшилася кількість випадків порушення перемир'я на сході України з боку збройних формувань РФ, є втрати серед бійців ЗСУ.

10 квітня міністр оборони України Андрій Таран заявив, що справжніми цілями нарощування Росією військової присутності поблизу кордонів України можуть бути посилення тиску на Україну з метою примусу до поступок у переговорному процесі і демонстрація готовності до застосування збройної сили.

Ще на цю тему